verze pro tisk

Luhačovice - největší lázně na Moravě

12. únor 2012

Stále více lidí trpí dýchacími potížemi. Problémy s dýcháním mhou být při neléčení velmi závažné. Mnoho pacientů, kteří mají významné potíže s dýcháním, jezdí pravidelně do lázní. V České republice je naštěstí poměrně velký počet lázní, lázeňství zde má velmi dobrou a dlouhou tradici. Pro lidi s dýchacími potížemi či obezitou se často doporučují lázně Luhačovice.

Význam Luhačovic

Lázně Luhačovice se nacházejí ve Zlínském kraji. Jedná se o vůbec největší a nejkomplexnější lázně na Moravě, v republikovém měřítku pak Luhačovice zaujímají čtvrté místo. Najdeme je zhruba patnáct kilometrů od Zlína. Kromě nemocí dýchacího ústrojí se zde léčí obezita a nemoci, které jsou spojené se špatným trávením. Lázně Luhačovice si svůj věhlas získaly díky zdejším minerálním pramenům, kterých je zde 6 přírodních a další desítky uměle navrtaných. Mezi nejznámější minerální prameny Luhačovic patří Vincentka, Aloiska či Ottovka.

Lázně Niva Luhačovice

Do Luhačovic míří ročně tisíce klientů. Jedná se o lidi, kteří zde mají pobyt od zdravotní pojišťovny, ale i o samoplátce či skupiny, které sem přijíždějí v rámci firemních akcí. K dispozici mají například hotelový komplex Lázně Niva Luhačovice, což jsou dva na sobě nezávislé hotely, které nabízejí potřebný komfort a léčebné procedury. Ty jsou vykonávány zdejším odborným personálem. Lázně Niva Luhačovice najdeme nedaleko samotného centra města, a to asi dvacet minut od lázeňské kolonády.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!