verze pro tisk

Levné parkoviště u letiště Ruzyně

26. září 2011

Odlétáte mimo Českou republiku a nevíte, kde zaparkujete svůj automobil u letiště? Je několik možností, kde vůz ponechat. Nejpohodlnější způsob je auto odstavit přímo na letišti před odletovou halou, nicméně zde je třeba počítat s tím, že ceny jsou velmi vysoké. Pakliže chcete za parkování u letiště utrácet co nejméně, pak je lepší automobil odstavit na parkovišti společnost parkovanir7.cz.

3x levnější parkování u letiště Ruzyně

Toto parkování u letiště Praha Ruzyně má hned několik výhod. V první řadě jde samozřejmě o cenu. Ta je až třikrát nižší nežli parking přímo před odletovou halou. Není se třeba ani obávat, že byste své auto ponechali příliš daleko od letiště, parkoviště je vzdáleno je cca 5 minut od odletových hal, k nimž navíc budete zdarma dopraveni mikrobusem. Parkoviště u letiště Ruzyně je nepřetržitě monitorováno, v ceně parkovného je zahrnuto také komplexní pojištění vozidla. Pozitivem je i rychlost a jednoduchost vyřízení parkovacího stání, kdy po příjezdu jen vyplníte nezbytný formulář.

Bezpečné parkoviště, které hlídají kamery

Parkování u letiště Ruzyně tímto způsobem je velmi dobrou alternativou pro všechny řidiče, kteří nechtějí za parkovné dát horentní sumy a zároveň chtějí mít svůj automobil po celou dobu, kdy budou v cizině, v bezpečí. Jedná se o velmi prostorné stání s dostatečnou kapacitou, takže zaparkování zde není problémem. Parkoviště funguje nonstop, včetně víkendů a svátků.

Zaparkujte u letiště snadno, rychle a levně. Více informací naleznete na internetovém portále parkovanir7.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!