verze pro tisk

Kde pořídit nový vůz Škoda či motorku KTM

13. květen 2013

Automobily Škoda jsou tradičně nejoblíbenější značkou u nás. Je to logické, vždyť se jedná o česká vozidla, byť dnes Škoda auto patří pod německý koncern Volkswagen International Finance. Auta od této značky jsou populární nejen díky své vysoké kvalitě v poměru s dobrou cenou, ale také z toho důvodu, že jde o zdaleka nejdostupnější značku v tuzemsku.

Škoda auto- prodej nových i ojetých vozidel

Pakliže se chystáte na koupi nového automobilu, pak vás mohou zaujmout právě vozidla značky Škoda Auto. Její vozidla nabízí kupříkladu autorizovaný dealer, společnost Autonova Brno. Tato firma nabízí nové vozy Škoda, a to ve všechny v současné době vyráběné typy automobilů této značky. Společnost poskytuje kvalitní služby, včetně výhodných možností financování a pojištění. Zároveň na svých pobočkách nabízí také servis Škoda, a to každý den od 7 do 18 hodin. Více informací o možnostech nákupu nových vozidel Škoda auto u tohoto prodejce se dozvíte na jeho webových stránkách autonova.cz.

Zmíněná společnost však nenabízí jen zcela nové auta Škoda, ale také ojetá vozidla, která mají záruku, jsou detailně prohlédnutá, tudíž naprosto spolehlivá.

Motocykly KTM

Dalším, nač se společnost Autonova Brno spcializuje, je prodej motocyklů značky KTM. Tyto motocykly se již dlouhá léta řadí mezi naprostou špičku. Motocykly KTM dnes využívá mnoho řidičů po celé Evropě, a to včetně motocyklových závodníků. Ti na značce KTM oceňují zejména vysokou spolehlivost a výkon motorů. Autonova Brno je autorizovaným prodejcem motocyklů KTM, nabízí prodej zcela nových i ojetých motorek, dále pak také prodej náhradních dílů a nejrůznějších doplňků.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!