verze pro tisk

Kanárské ostrovy: Dovolená na podzim

25. říjen 2013

Mnohým z vás jistě zbylo pár dnů dovolené. Pokud ji chcete plnohodnotně využít, pak se vydejte na Kanárské ostrovy. Last minute Kanárské ostrovy lze zakoupit za velmi příznivé ceny, takže vás dovolená vyjde levně.

Skvělé podmínky i v podzimním čase

Proč zvolit právě Kanárské ostrovy k podzimní dovolené. Zatímco u nás se již teploty pomalu blíží k nule, na Kanárech panují na podzim skvělé podmínky. Teplé počasí v této době skoro připomíná naše léto. Dá se zde ještě koupat v moři, opalovat se a užívat si pěkného počasí bez srážek.

Pokud se rozhodnete pro Kanárské ostrovy, rozhodně neučiníte špatně. Vybrat si můžete například ostrov Lanzarote, který je oblíbenou turistickou destinací díky hojnému počtu letovisek, které se rozprostírají prakticky po celém ostrově. Je zde několik desítek menších i větších pláží, přičemž nejoblíbenější z nich jsou především Playa Blanca či Playa de los Pocillos.

Ostrov plný barev

Lanzarote je ostrovem, který doslova hraje barvami. Pestrá směsice barev zde ovládá většinu ostrova. Lesy a porosty se střídají s krásnými plážemi. Na procházky je to přímo ideální místo. Užijí si zde i lidé, kteří vyznávají spíše aktivnější způsoby dovolené.

Kromě ostrova Lanzarote můžete samozřejmě navštívit i jiné destinace, například ostrov Tenerfie.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!