verze pro tisk

Jizerské hory a ubytování v roubenkách v areálu Zlatník

25. říjen 2012

Jizerské hory jsou oblíbeným místem během letních i zimních dovolených pro velké množství obyvatel České republiky. Není se čemu divit, vždyť je zde mnoho zajímavých míst, která mají neodolatelné kouzlo.

Hlavní lákadla Jizerských hor

Pakliže pojedete do Jizerských hor, určitě se nezapomeňte podívat na Bozkovské jeskyně, dolomitový útvar, který patří mezi tuzemské unikáty. V Jizerských horách leží také zajímavá zřícenina středověkého hradu Navarov. Milovníci sportu si zde také užijí. V létě mohou celou oblast projet na kolech a navštívit zajímavá místa, kterými se to v Jizerských horách jen hemží. V zimě se zde pak dá lyžovat. Běžkaři jistě znají Jizerskou magistrálu, vyznavači sjezdového lyžování pak mohou navštívit skiareál ve Zlaté Olešnici.

Ubytování v Jizerských horách

Při pobytu v Jizerských horách je vhodné si najít také nějaké pěkné ubytování, jednodenní pobyt v této nádherné oblasti Čech není příliš praktický. Velmi hezké ubytování Jizerské hory nabízejí například v roubených chalupách Zlatník. Jde o stylové ubytování v roubenkách, které dokonale napodobují tradiční chalupy, jež zde bývaly v minulosti. Chalupy jsou však moderně zařízeny, nechybí v nich plně vybavený kuchyňský koutek, barevný televizor. Každá chalupa má i své sociální zařízení. Ložnice jsou vybaveny manželskou postelí, na pokojích je pak ještě rozkládací dvojlůžko. Chalupy Zlatník jsou vytápěny elektrickými přímotopy nebo krbovými kamny.

A kde naleznete roubené chalupy Zlatník? Nachází se přímo v obci Zlatá Olešnice, zhruba 15 kilometrů od Tanvaldu. V současné době zde na vás čekají nově zrekonstruované prostory, které ještě zvýší komfort a pohodlí během ubytování.

Ubytování na pomezí chráněné krajinné oblasti v Jizerských horách je ideální pro rodinné výlety či romantický pobyt. Roubené chalupy Zlatník vás jistě okouzlí a budete se sem rádi vracet. Více informací o možnostech ubytování v areálu Zlatník ve Zlaté Olešnici naleznete na webových stránkách jizerskehory-ubytovani.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!