verze pro tisk

Jak poznáme kvalitní autobaterii

23. říjen 2011

Řidiči, kteří chtějí v zimě v poklidu nastartovat svoje auto, a to i během největších mrazů, by si měli v tomto období pořídit spolehlivou autobaterii, která je určena i do pro tyto extrémní podmínky. Kvalitní autobaterie je zárukou toho, že ráno při cestě do práce nebudeme muset pěšky či hromadnou dopravou, ale pocestujeme svým automobilem.

Vysoký startovací proud je hlavním kritériem

Pokud se ptáte, jak se pozná kvalitní autobaterie, pak je odpověď až nečekaně jednoduchá. Je potřeba si vybrat takovou autobaterii, která je nejen vyrobena z moderních součástek a při použití nejnovějších technologií, ale hlavně je třeba si u prodejce zjistit, zda má vysoký startovací proud a minimální ztrátu tohoto proudu, neboť jedině takováto autobaterie je schopna vůz nastartovat v každém ročním období.

Příkladem kvalitních autobaterií, které mají výše uvedené vlastnosti, jsou třeba autobaterie Sznajder.

Autobaterie Sznajder

Firma Sznajder má tradici mnoha desítek let, neboť funguje již od roku 1925. Za tuto dobu si dokázala získat velké renomé v oboru, její autobaterie patří díky svojí konstrukci a použité technologii mezi nejkvalitnější na trhu. Pro mnohé řidiče může být také podstatná výdrž autobaterie. A zde je třeba říci, že autobaterie Sznajder jsou opravdu spolehlivé a mají dlouhou životnost. Díky vysokému startovacímu proudu také dokáží zajistit bezproblémové nastartování automobilu i v těch nejdrsnějších podmínkách, které u nás během zimního období panují.

Prodej autobaterií Sznajder

Autobaterie Sznajder se nyní dají pořídit v eshopu nekvinda-obchod.cz společnosti Nekvinda. V nabídce jsou autobaterie Sznajder pro osobní i užitkové vozy, ale i pro těžkou techniku, a to v kapacitách od 46 do 230 Ah. Zajímavý design akuskříní zajistí i jednoduchou manipulaci s autobaterií. Autobaterie jsou vyexpedovány do 24 hodin od přijetí objednávky.

Autobaterie Sznajder jsou právem oceněny ISO 9001, ISO/TS 16949 atd. Jednoduše řečeno - řidič se na tyto autobaterie může spolehnout.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!