verze pro tisk

Jak najít levné ubytování v okolí Plzně?

25. březen 2015

Hledat dobré a přitom cenově dostupné ubytování je problémem, který řeší především přespolní pracovníci, kteří za zaměstnáním cestují klidně i stovky kilometrů. Patříte-li mezi ně i vy, pak vás jistě zajímá, jak se dá snadno a rychle najít levné ubytování v Plzni a jejím okolí.

Pro krátkodobé ubytování není vhodné hledání podnájmu

Je to velmi jednoduché. Neztrácejte čas s hledáním podnájmu. Zabere vám to možná i několik hodin, budete muset jít do realitní kanceláře, které navíc zaplatíte provizi ve výši minimálně jednoho nájmu. Navíc je to neefektivní, pokud hledáte ubytování jen na pár dní či týdnů. Zvolte raději ubytovnu.

Zvolte raději ubytovnu

Levné ubytovny v Plzni vám poskytnou lůžko s potřebným zázemím, a to za pár set korun denně. Nejlevnější ubytovací prostory tohoto typu dokonce nabízejí ubytování i pod 150 Kč. Příkladem je levná ubytovna Plzeň – Dýšina, kde za pobyt zaplatíte už od pouhých 130 Kč/den. Na takovouto cenu za den se v drtivé většině nedostanete ani u těch nejlevnějších podnájmů.

Ubytovna v Dýšině vás vyjde na pár korun

Výhodou ubytovny je kromě ceny i možnost zvolit si libovolnou lhůtu, po kterou zde budete bydlet. Můžete ji tak využít klidně jen na jeden den, nebo třeba na měsíc. Záleží jen na vás a vašich potřebách. V případě Ubytovny Dýšina platí, že čím delší dobu zde pobýváte, tím levněji vás pobyt v přepočtu na 1 den vyjde.

Zmíněnou ubytovnu najdete v malé obci Dýšina nedaleko Plzně. Centrum krajské metropole je odtud vzdálené zhruba jen 10 minut jízdy automobilem. Do obce zajíždí také linka městské hromadné dopravy.

Zajištění ubytování je velmi jednoduché

Ubytování v Plzni – Dýšině si zajistíte na telefonním čísle 604 779 534. Kromě toho můžete využít také online formulář, který naleznete přímo na webových stránkách ubytovna-dysina.cz. Na nich navíc najdete také fotogalerii. Díky ní si uděláte jasnou představu o tom, že Ubytovna v Dýšině je velmi útulná a za nízké ceny nabízí skutečně příjemné ubytovací prostory. Objekt se denně uklízí. Navíc je monitorován kamerovým systémem, takže zde jako hosté budete vy i vaše v naprostém bezpečí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!