verze pro tisk

Exotická dovolená v Asii

22. srpen 2012

Máte chuť letos ještě někam vyrazit, ale nechce se vám navštěvovat tradiční destinace, jakými jsou Řecko, Chorvatsko a další jihoevropské země? Pak zkuste nějakou exotickou zemi. Dovolená mimo Evropu může být splněním vašeho dávného snu. Prožijete zde několik nezapomenutelných dní, odvezete si spoustu zážitků a určitě i nějaké pěkné suvenýry, jako například luxusní šperky.

Asijské země jsou turistickým hitem posledních let

V posledních letech jsou velmi žádanými destinacemi asijské země. Nabízejí zcela jiný pohled na svět, jinou kulturu a tradice. Člověk se zde na pár dnů ocitá v úplně jiném prostředí, než na které je zvyklý. Dovolená v Asii byla dříve velmi drahým špásem, dnes jsou však letenky do Asie a ubytování v místních hotelových střediscích cenově mnohem dostupnější a dovolená v Asii tak nevyjde o moc dráž nežli nějaký luxusní pobyt v Turecku či Francii.

Letenky do Asie jsou v dnešní době poměrně levné

Letenky do Asie se dají pořídit již od několik málo tisíc korun. Zájezdy do asijských zemí, jako jsou Srí Lanka, Thajsko či Malajsie, pořádá již poměrně velký počet cestovních kanceláří, nabídka je ve srovnání s předchozími lety letos mnohem rozmanitější. Výhodou je, že dovolenou v Asii si můžete naplánovat třeba na podzim, kdy už v Evropě nepanují tak dobré klimatické podmínky a koupání u moře by zde už nebylo příliš velkým zážitkem. Kromě asijských destinací láká mnoho turistů také Karibik nebo třeba Kuba, kde se rovněž dá zažít krásná dovolená.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv destinace, nezbývá, než vám popřát mnoho příjemných zážitků, na které budete vzpomínat celý život.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!