verze pro tisk

Dovolená last minute Bulharsko Zlaté písky

31. leden 2014

Nastává čas plánování letní dovolené. Zdá se vám ještě příliš brzy? Opak je pravdou, právě nyní je totiž ta nejvhodnější doba si naplánovat v klidu a pohodlí letní dovolenou u moře.

Je jasné, že mnozí z vás raději vyčkají na zájezdy na poslední chvíli, takzvané last minute. V nabídce mnoha cestovních kanceláří a specializovaných webů se již v těchto dnech objevují atraktivní zájezdy do Bulharska.

Bulharská letoviska patří již tradičně k těm nejžádanějším. Pokud chcete čekat na dovolenou last minute Bulharsko, máte sice ještě hodně času, ale proč se nepodívat na aktuální nabídky. I v nich se totiž dají najít cenově velmi výhodné zájezdy do Bulharska, a to i do těch nejatraktivnějších lokalit.

Letovisko Zlaté písky – dovolená pro celou rodinu

Velmi populární je v posledních letech last minute Bulharsko – letovisko Zlaté písky. Toto přímořské letovisko se nachází pár kilometrů od Varny, na pobřeží Černého moře. Nabízí skvělé podmínky pro koupání a slunění. Tamní jemně písčité pláže okouzlí každého milovníka pravé letní dovolené.

Atrakce pro děti i dospělé

Letovisko Zlaté písky je ideální pro rodiny s dětmi. Ty zde mohou využívat nejrůznější atrakce, kupříkladu je tu pro ně připraven pěkný akvapark.

Dospělí si pak užijí zábavu v některém z mnoha tamních zábavních podniků, kterých je zde opravdu velké množství. Z letoviska se dá také vyrážet na výlety do okolí, například za památkami, na trhy apod.

Kromě Zlatých písků má Bulharsko i mnoho dalších kvalitních letovisek – Burgas, Primorsko či Sozopol. Last minute i klasické nabídky jsou cenově výhodné, mnohdy daleko levnější nežli třeba dovolená v Chorvatsku. Neváhejte a zařiďte si skvělou dovolenou v Bulharsku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

wgUyb9gs

sobota, 8. duben 2017
12:23

Thanks for cortiibutnng. It's helped me understand the issues.


posted by: wgUyb9gs (7t0paakhi(a)outlook.com) [Odpovědět]