verze pro tisk

Dovolená Kapverdské ostrovy: Kdy vyrazit?

30. květen 2013

Chystáte se letos vyrazit někam na trochu exotičtější dovolenou? Pak zvolte třeba Kapverdské ostrovy Last minute na tyto ostrovy, které se nacházejí v Atlantickém oceánu, dnes u vybraných cestovních kanceláří stojí pod 20.000 Kč, což je rozhodně příjemná cena. Velkým lákadlem, které Kapverdy nabízejí, je tamní počasí.

Ptáte, kdy je nejvhodnější si objednat last minute Kapverdské ostrovy a hlavně, kdy je nejlepší čas na ostrov Sal a další ostrovy vyrazit? Pak je odpověď poměrně jednoduchá.

Na Kapverdách se dá strávit příjemná dovolená takřka po celý rok. Vzhledem ke svojí poloze totiž mají velmi příjemné klima v lednu, v červnu i v listopadu.

Průměrné teploty jsou vysoké

Určitě vás nejvíce zajímají, jaké teploty vlastně na Kapverdských ostrovech panují. Průměrné teploty zde mají kolem 25 stupňů Celsia, a to po celý rok. Odchylky jsou vlastně jen minimální. Za „nejstudenější“ měsíce jsou zde považovány zimní měsíce, i tehdy však průměr přesahuje 20 stupňů. A to je vskutku parádní údaj.

Kapverdy mají krátké období dešťů

Pozor je třeba si dát jedině na období dešťů, kdy může pršet třeba i několik dní v kuse. Toto období zde nastává na konci srpna. Prší však převážně v hornatých oblastech ostrovů, na pobřeží srážky rozhodně nejsou tak vydatné.

Vyrazit můžete ihned

Kdy tedy vyrazit na Kapverdské ostrovy? Můžete letět klidně už zítra. Díky nabídce na last minute Kapverdské ostrovy to není problém.

Při pohledu z okna vašeho domu vás určitě na Kapverdských ostrovech čeká lepší počasí.

A pokud vás z nějakého důvodu nelákají Kapverdy, pak zvolte třeba zájezdy na Kanárské ostrovy.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!