verze pro tisk

Český Krumlov - jedno z nejkrásnějších měst v ČR

29. březen 2012

Výlety po tuzemských památkách jsou oblíbenou víkendovou činností mnoha Čechů. Právě v těchto dnech se začínají otevírat mnohé zámky a hrady, které lákají na inovované prohlídky a další zajímavosti. Některé hrady a zámky i přesto nejsou příliš navštěvovány.

UNESCO a Český Krumlov

To však neplatí o Zámku Český Krumlov a přilehlých zahradách. Tento zámek je věhlasný nejen u nás, ale i po celé Evropě. Ročně sem míří statisíce turistů. A důvod? Český Krumlov je od roku 1993 zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, což logicky upoutává pozornost turistů a návštěvníků České republiky.

Ubytování v Českém Krumlově

Pakliže se podíváme na to, jaké jsou možnosti ubytování v Českém Krumlově, pak zjistíme, že to zas není tak špatné. Vhodné ubytování Český Krumlov nabízí kupříkladu pension „U Pivovaru“, který se nachází v samotném centru města, nedaleko hlavní brány zámecké zahrady. Jsou zde k dispozici tři stylové apartmány, z jednoho z nich je dokonce krásný výhled přímo na zámeckou věž českokrumlovského zámku. Český Krumlov je sám o sobě velmi klidným místem, poté, co si prohlédnete město a zámek, můžete odtud vyrazit i za okolními památkami. Pro dovolenou či několikadenní výlet je Český Krumlov jako stvořený. A ubytování Český Krumlov v pensionu „U Pivovaru“ vás také rozhodně nezklame. Jeho hosté mají k dispozici parkoviště a uvnitř objektu je volný internet přes wifi.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!