verze pro tisk

Autopůjčovna Praha: Rezervace 24 hodin denně? U Renecar Praha není problém

28. srpen 2013

Potřebujete půjčit automobil, ale nejste schopni najít půjčovnu, která by zrovna měla otevřeno? Pak zřejmě nevíte o Renecar Praha. Tato Autopůjčovna Praha totiž přijímá objednávky 24 hodin denně. Navíc lze samotnou rezervaci provést také online.

Je jasné, že se vám vaše vozidlo může snadno porouchat zrovna ve chvíli, kdy je večer nebo třeba víkend. Spousta autopůjčoven má v tyto doby zavřeno a je tak prakticky nemožné si pronajmout nějaký spolehlivý vůz.

Možnost pronájmu kdykoliv

Autopůjčovna Praha vás ale neodmítne. Vozidla půjčuje po celý den. K dispozici má rozmanitý vozový park. Ten nabízí nejen k jednocestnému pronájmu, ale také v rámci dlouhodobého operativního leasingu, který je výhodný hlavně pro firmy bez vlastního vozového parku.

Přes internet si vyberete značku a typ auta

Objednání lze provést telefonicky, rezervace je možná přes internet. Na něm si také rovnou můžete vybrat konkrétní značku a typ vozidla tak, aby vám co auto co nejvíce vyhovovalo. Zároveň si také zjistíte cenu. Té se rozhodně nemusíte bát.

Autopůjčovna Praha, společnost Renecar Praha, nabízí výhodné pronájmy užitkových i osobních vozidel.

Služby, které jsou součástí pronájmu vozidla

Jejich součástí je samozřejmě i povinné ručení, havarijní pojištění a také silniční daň. V ceně navíc máte i asistenční a odtahové služby. V případě, že se automobil porouchá, nebo se stanete účastníky dopravní nehody, nemusíte tak zoufat.

Co potřebujete za doklady?

K zajištění pronájmu automobilu potřebujete pouze občanský průkaz, řidičský průkaz a také další doklad totožnosti, ideálně cestovní pas.

Nyní už konečně víte, kde si pronajmout vozidlo i ve chvíli, kdy ostatní mají zavřeno. Nebudete muset spoléhat na známé či dokonce na veřejnou dopravu. Se spolehlivými vozy od Renecar Praha se dostanete kamkoliv.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

iRgcLh2rz

sobota, 14. květen 2016
10:16

isit just me or did Mancienne put in a decent Champions League debut performance i terms of knowing his role and limitations as well as being tactically aware. Great subbing by Guus for that matter although Malouda remains ineffective whether under Jose Mourinho, Avran Grant or Luis Felipe ScR.lriloepay


posted by: iRgcLh2rz (ohqaok024(a)outlook.com) [Odpovědět]