verze pro tisk

Zastřešený zahradní bazén nemusíte vypouštět ani v zimě

22. září 2012

Léto nám definitivně skončilo a spolu s ním pro většinu z nás také zábava a relaxace v podobě koupání ve venkovním bazénu. Bazény na zahradě se už pomalu vypouštějí a zazimovávají, jejich chvíle slávy nastane opět až příští léto. Mnohým lidem však vadí, že do svého bazénu investovali tisíce korun a nyní jej už prakticky nemohou využívat. Přitom stačí, aby si pořídili kvalitní zastřešení a mohli by jej využívat i nadále.

Se zastřešením lze bazén využívat i na podzim a v zimě

Zastřešení bazénů je velmi praktickou záležitostí. Stačí si uvědomit, že díky němu lze mít bazén napuštěný klidně i v chladnějším období. Milovníci plavání a relaxace ve vodě jej jistě ocení. Zastřešení bazénu, pokud je tedy skutečně kvalitně provedeno, prodlužuje koupací sezonu až o několik měsíců. Není výjimkou, když je zahradní bazén se zastřešením využíván celoročně.

Výrobce bazénového zastřešení

Společnost POPP vyrábí a prodává zastřešení pro mnoho typů zahradních bazénů. Je schopna vyrobit zastřešení přímo pro konkrétní typy a velikosti bazénů. Všechna zastřešení mají velmi dobře popracované systémy pojezdu a vysouvání, díky čemuž je lze snadno a rychle použít. Majitelé zahradních bazénů si mohou vybrat ze dvou základních variant zastřešení. První variantou je podchůdné zastřešení, které je vyšší, druhou variantou je pak nepodchůdné zastřešení, které je vhodné spíše jen pro zakrytí bazénu, koupání je při této variantě přeci jen méně pohodlné.

O společnosti POPP

Společnost POPP prodává bazénová zastřešení za velmi solidní ceny. Možná byste na trhu našli i firmu, která je nabízí levněji, nicméně zastřešení POPP jsou vysoce kvalitní a spolehlivá. Firma má s jejich výrobou dlouholeté zkušenosti a neustále investuje do jejich vývoje, díky čemuž jsou zastřešení stále preciznější. Ukázky jednotlivých zastřešení bazénů si můžete prohlédnout na webu společnosti, bazenypopp.cz, nebo přímo v showroomu, který najdete ve Velkých Bílovicích nedaleko jihomoravského městečka Lednice.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!