verze pro tisk

Zastřešení bazénu: Je vhodné do něj investovat před létem?

29. květen 2013

Máte doma na zahradě bazén, který je nezastřešený a říkáte si, proč vlastně investovat do střechy, když za chvíli začne léto? Pak vězte, že zastřešení bazénů je dobrým řešením i pro letní období.

Střecha nad bazénem chrání kvalitu vody

Důvodů, proč zvolit bazénové zastřešení i v době, kdy nastává teplé období, se dá najít hned několik. V první řadě si uvědomte, že střecha nad bazénem chrání kvalitu vody.

Pakliže je bazén pod střechou, do vody nepadají žádné nečistoty z ovzduší, uschlá tráva ze zahrady, listy a větve. Bazénová voda tak déle vydrží čistá a nedochází k zanášení vodního filtru a dalších příslušenství bazénu.

Voda zůstává déle teplá

Dalším pádným důvodem, proč by bazény měly mít zastřešení i pro letní období, je fakt, že voda se díky nim udržuje teplejší, neochlazuje se tak rychle vlivem nižších venkovních teplot v nočních hodinách. Snižuje se tak spotřeba elektřiny, pomocí níž dochází k vytápění vody v bazénu.

Možnost koupání i v nepříznivém počasí

Velmi praktickým důvodem, proč investovat do zastřešení bazénů, je možnost koupat se i za nepříznivého počasí.

I ve chvíli, kdy venku prší, máte možnost si v bazénu v klidu užívat pohody, aniž by vaši hlavu zkrápěly dešťové kapky.

Využití bazénu i po sezoně

Výše uvedená fakta rozhodně nejsou jedinými důvody, proč byste měli o pořízení bazénového zastřešení uvažovat. Koneckonců díky střeše budete moci bazén využívat i po skončení letních veder, prakticky během celého roku. Záleží samozřejmě na tom, jak kvalitní bazén vlastníte a jak stabilní bude střešní konstrukce.

Zastřešení bazénů lze objednat u společnosti Albixon. Ta se specializuje na prodej zapuštěných bazénů, v rámci svého eshopu však nabízí právě také kvalitní bazénové zastřešení a veškeré potřebné příslušenství pro venkovní i vnitřní bazény.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

gxnDmiMeaUvf

středa, 4. červen 2014
06:44

Mě osobně to strašně zaujalo. Vedm o due1lu asi tak 14 dned a už uvažuji o ne1kupu. Cena se mi nezde1 zase tak vysoke1, pokud počedte1m spre1vně vyche1zed to cca 5.200,- CAD. Pokud se de1 koiput na prodejně v Kanadě, jdu do toho


posted by: gxnDmiMeaUvf (121j1ib5z(a)outlook.com) [Odpovědět]