verze pro tisk

Zájemci o nové bydlení dnes dávají přednost větším městům

8. prosinec 2011

Značná část populace dnes upřednostňuje bydlení ve větších městech před bydlením na vesnicích. Je to dáno tím, že v okresních či krajských městech a v Praze je daleko více pracovních příležitostí a také vyšší kvalita života. Lidé zde mohou využívat daleko více možností zábavy a odreagování.

Lidé se stěhují do větších měst

I kvůli tomu se developerské společnosti snaží stavět nové byty zejména v těchto lokalitách. Nové byty Praha jsou vůbec nejžádanější. Lidé však překvapivě často dávají přednost kvalitě bydlení před nízkou cenou. Uvědomují si totiž, že peníze vložené do vlastní nemovitosti ve vhodné lokalitě jsou velmi dobrou investicí.

Na prodej bytů Praha je specialistou developerská společnost Sekyra Group. Ta již v minulosti realizovala několik staveb v různých částech hlavního města. Aktuálně pak nabízí byty v Praze na Vinohradech ( rezidence Korunní), v Dolních Počernicích či na Opatově.

Nové byty, které vznikají v Praze

Rezidence Korunní je projekt, který byl dokončen v minulém roce. Zájemci zde stále mohou najít volné bytové jednotky, které splňují přísné standardy z hlediska moderního a energeticky úsporného bydlení.

Aktuální projekty, tedy bytový soubor v Dolních Počernicích či bytové jednotky na Opatově, jsou pak koncipovány jako nízkoenergetické domy, neboť je při jejich stavbě a zařizování využito nejmodernějších technologií, které vedou ke snížení nákladů na vytápění a chod domácnosti.

Nové byty Praha od developerské společnosti Sekyra Group jsou stavěny v příjemných lokalitách s plnou občanskou vybaveností, dobrou dostupností do centra města. Zároveň je zde snaha o kontakt s přírodou.

Přesun do měst se dá očekávat i v dalších letech

Dá se očekávat, že trend stěhování do měst bude i nadále pokračovat. Na vesnicích a v malých městech totiž není pro mladé rodiny dostatek příležitostí k seberealizaci a k zábavě. Pokud si však pořídí byty v Praze, Brně, Ostravě či v dalších větších městech v České republice, jsou tyto starosti a problémy zažehnány.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

XGd7LkTUpE

úterý, 3. červen 2014
12:39

We've ariervd at the end of the line and I have what I need!


posted by: XGd7LkTUpE (v2gk4u9m3(a)outlook.com) [Odpovědět]

S0Uo6ExN0

čtvrtek, 20. říjen 2016
06:30

Your article pertfcely shows what I needed to know, thanks!


posted by: S0Uo6ExN0 (rz8zf5t6lqn(a)outlook.com) [Odpovědět]