verze pro tisk

Zahradní stavby zkrášlí zahradu u domu

15. září 2011

Součástí moderního rodinného domu je určitě i prostorná zahrada. Na ní si můžeme nejen vypěstovat ovoce či zeleninu, vysázet okrasné květiny, udělat malé jezírko či postavit pěkný bazén, v němž se budeme moci kdykoliv během pěkného počasí osvěžit, ale lze si na ní i postavit zahradní stavby, v nichž se dá krásně a příjemně trávit veškerý volný čas o víkendech či při dnech pracovního volna a dovolené.

Zahradní altány a pergoly

Mezi velmi zajímavé zahradní stavby patří zejména různé altány a pergoly. Zahradní altán, pokud je dobře architektonicky navržen a postaven, může tvořit přímo dominantu celého prostoru zahrady a navozovat zvláštní pocit elegance a noblesy. Velmi praktická je pak zahradní pergola, v níž se lze schovat před deštěm či naopak prudkými slunečními paprsky. Je však samozřejmě potřeba mít provedeno kvalitní zastřešení pergoly, které nás přes počasím dostatečně uchrání.

Zahradní nábytek ze dřeva je nejlepší

Zahrada je místem, kde trávíme my i naše děti opravdu hodně volného času. A právě z tohoto důvodu jsem si pořídili kvalitní zahradní nábytek. Pro ty z Vás, kteří chcete mít nábytek na zahradu dlouhou dobu, pak určitě zvolte dřevěný zahradní nábytek, nejlépe z masivu. Dřevěné sedačky a stoly totiž vydrží mnohem déle nežli jejich „chudí plastoví příbuzní“.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!