verze pro tisk

V Praze rostou nové nízkoenergetické byty

18. srpen 2011

Při hledání nového bytu je dobré si přesně zjistit informace o tom, jak bylo při výstavbě využito moderních technologií. Spousta lidí totiž hledí pouze na cenu za bytovou jednotku a nepřemýšlí o tom, jak se vlastně bude v novém domě žít.

Nízkoenergetické domy s kvalitní vzduchotechnikou

Dnešní trendy jsou jasné. Klade se důraz na ekologičnost a úspornost bydlení a také na zdravé životní podmínky. Kvalitní zateplení může přispět k tomu, že byt bude nízkoenergetický, tudíž nebude potřeba vynakládat tolik peněz za energie. Je však potřeba také mít v domě a bytě vyřešeno řízené větrání, které bude zajišťovat přísun čerstvého vzduchu.

Nízkoenergetické nové byty Praha v současné době realizuje kupříkladu developerská společnost JRD. Ta klade při výstavbě důraz na kvalitu bydlení a dobré životní podmínky pro majitele. Nové byty Praha vznikají v blízkosti samotného centra hlavního města, přesto však nabízejí poklidné a komfortní bydlení v úzkém kontaktu s přírodou.

Developerská společnost JRD v tuto chvíli staví nové byty hned v několik lokalitách. Jedná se o Byty Malešice a Byty Strašnice, tedy byty Praha 10.

Nové byty v Praze Malešicích a Strašnicích

Byty Malešice jsou tvořeny dle moderní koncepce kladoucí důraz na ekologii a dobré životní podmínky. V Malešicích tak momentálně pod taktovkou JRD vznikají nízkoenergetický byty, které splňují nejpřísnější kritéria. Nízkoenergetické byty jsou zasazeny do příjemného a klidného prostředí.

Podobně kvalitní bydlení bude i v případě nových bytů na Praze 10. Byty Strašnice ve vile Pod Altánem a ve vile Augustus jsou určeny pro všechny zájemce, kteří chtějí luxusní a zdravé bydlení nedaleko samotného centra Prahy. Celkem zde bude 6 a 9 bytů o velikostech od 82m2 do 125m2, které budou pasivní, což znamená minimální náklady na vytápění. Jedná se o zdravé bydlení v prostředí plném zeleně. Nyní je prodáno 50% bytů u obou projektů. Hrubá stavba dokončena v září 2011.

Jak je vidět, nové byty v Praze mohou být skutečně velmi lákavé.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

FI5LlgeO

úterý, 3. červen 2014
20:27

Thank you for sharing ecenllext informations. Your web site is so cool. I'm impressed by the details that you've on this blog. It reveals how nicely you understand this subject. Bookmarked this web page, will come back for extra articles. You, my friend, ROCK! I found simply the information I already searched all over the place and just couldn't come across. What an ideal site.


posted by: FI5LlgeO (4v03ula205(a)outlook.com) [Odpovědět]