verze pro tisk

Titanové nádobí

20. listopad 2011

Každý z nás tráví v kuchyni mnoho času. Pokud si tento čas chcete zpříjemnit, tak se rozhodněte pro titanové nádobí. Tato novinka se postará o lepší kulinářské výsledky.

Základem titanového nádobí je směs hliníku, jež má kovuvzdorný povrch. Na něm se nachází tenká vrstva titanu. Ovšem to neznamená, že s titanovým nádobím budete zacházet v rukavičkách. To rozhodně ne. Titanové nádobí je mnohem odolnější než teflon.

Kouzlo titanové pánve je v silném dnu. Problémem většiny pánví je špatná výhřevnost. U titanové pánve byl tento nešvar odstraněn. Jídlo se připravuje dostatečně rychle, a tudíž nedochází ke ztrátě důležitých vitamínů.

Titanové nádobí šetří čas i energii

Pokud při vaření používáte titanové nádobí, tak ušetříte mnoho peněz. Titanové nádobí má skvělé tepelné vlastnosti a dovolí vám vypnout vařič až o několik minut dříve. Při dlouhodobém používání a využívání této funkce ušetříte nemalé částky.

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé. Na povrch se nic nepřichytí a to i při použití velm malého množství oleje. Jídlo se navíc připraví mnohem rychleji a nezíská žádnou pachu. Proč ještě nemáte titanové hrnce a pánve?

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

z2cM8RRD398

úterý, 3. červen 2014
09:58

No jo, tak to je. Ačkoliv se hle1sedm ke křesťanske9 vedře, držedm určite9 křesťanske9 tradice, ale na rozdedl od tzv. "křesťana" Semedna, nesdedledm aimnsetitske9 postoje, "ktere9hož kroky ředded Bůh", podle paned Haslingerove9, de1my, ktere1 vystudovala fyziku, přesto zdůrazňuji současnfd život, dobu, ve ktere9 žiji, protože kdo je a kdo nened milovanfd v Božedch očedch se uke1že na konci dějin...navedc malfdm dětem se ředke1, že když je člověk hodnfd půjde okamžitě do nebe...Ale to jsou skutečně jenom poveddačky pro miminka...Na konci Nove9ho ze1kona je velikfd oddedl "Zjevened svate9ho Jana", tam jsou zachycene9 ude1losti apokalypsy (armagedonu), kdo je a kdo nened spravedlivfd. Ale citovat netřeba, každfd z ne1s me1 Bibli (je1 vlastnedm ekumenickfd překlad z roku 1965) a Novfd ze1kon z let 1987), tam si vše můžeme pročedst. Veškere9 ude1losti na konci dějin, tak to je, ne kecy maminek, ktere9 ředkajed dětem "když budeš hodnfd, půjdeš brzy do nebe"...Jen Bůh ved, kdo je a kdo nened spravedlivfd...Jistěže vrazi, ne1silnedci a zloději asi spravedlived před Bohem nejsou, ale kdo dalšed? Někteřed křesťane9 věřed v ude1losti "rapture" takže kdo ved? Podle slovnedku slovo "rapture" znamene1 vytržened, sice nevedm, co se tedm mysled, ale to je fuk...takže kdo ved?


posted by: z2cM8RRD398 (01vkae037(a)outlook.com) [Odpovědět]