verze pro tisk

Střešní krytina pro střechy rodinných domů, chat a chalup

13. únor 2012

Zatímco v dřívějších dobách byly často jako střešní krytiny na chatách a chalupách používány obyčejné pozinkované plechy, dnes si většinou majitelé víkendových sídel pořizují střešní krytiny stejné kvality, jako mají na střeše svého rodinného domu, neboť jedině plnohodnotné střešní tašky dokáží dokonale chránit objekt před nepřízní počasí.

Přes kvalitní střešní tašky se voda nedostane

Do střechy, na níž je položena dobrá střešní krytina, nezatéká a také z ní neuniká tak velké množství tepla, čímž majitel šetří náklady. Inu, jak se říká, lepší je dát přednost kvalitě za vyšší cenu, nežli si koupit levný a nekvalitní materiál, do něhož bude za pár let potřeba znovu investovat. Jsou-li použity trvanlivé a odolné střešní tašky, pak je není potřeba měnit třeba i čtyřicet let.

Střešní tašky Mediterran

Mezi spolehlivé a vysoce odolné materiály patří kupříkladu střešní tašky Mediterran. Jedná se o střešní krytiny, které jsou vyráběny v několika verzích - Coppo, Danubia, Standard, Rundo a Zenit. Všechny typy jsou vyrobeny z probarveného betonu, který má vysokou mechanickou odolnost a je ošetřen speciální povrchovou úpravou. Ta zaručuje spolehlivost i za velmi nepříznivých klimatických podmínek, střešní tašky Mediterran jsou mrazuvzdorné a voděodolné. Všechny střešní krytiny značky Mediterran lze zakoupit v několika barevných provedeních, od hnědé barvy až po antracitovou či cihlově červenou.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!