verze pro tisk

Revize komínů Plzeň: Kominictví Hacaperka

26. leden 2015

Od roku 2011 platí úprava zákona o kominictví ve formě vyhlášky, kdy je potřeba, abyste minimálně jednou za rok nechali zkontrolovat stav komínových cest u vašeho rodinného domu, rekreačního objektu či jiné nemovitosti, která má vybudované palivové cesty.

V případě revize komínů je třeba si vždy pozvat odborníka, který má na tuto činnost patřičné oprávnění a živnostenský list. Kvalitní kominické práce vám provede zkušený kominík z Plzně, který vlastní firmu Conex - Zdeněk Hacaperka.

Kvalitní kominické služby v Plzni a Klatovech

Revize komínů v Plzni a dalších oblastech Západních Čech provádí firma Conex – Zdeněk Hacaperka již po mnoho let. Zkušenosti v tomto oboru jsou k nezaplacení. Šikovných kominíků po roce 1989 ubylo a ještě před několika lety nebylo vůbec jednoduché někoho spolehlivého najít. V tu dobu ale povinnost revizních prohlídek neplatila. Dnes je situace jiná.

Revize komínů je nezbytná. Jedině tak máte jistotu, že se nestane něco neočekávaného. Špatný stav palivových cest je často příčinou požárů objektů. Na základě revize získáte patřičnou jistotu, že je váš komín zcela v pořádku a nemusíte se tak obávat toho, že by došlo k zahoření.

Revizi komína nepodceňujte, nevyplatí se to

Co se stane, když si alespoň jednou za rok kominíka nepozvete? Čekají vás finanční sankce v okamžiku, kdy dojde k požáru. Kromě toho, že způsobí notné majetkové škody, budete tak muset platit zbytečně ještě pokutu, která může dosáhnout až výše 25.000 Kč.

Další problém pak budete mít s pojišťovnou. Ta, když zjistí, že jste na revizi komína zanevřeli, neproplatí vám vzniklé škody. Pravidelná kontrola komínových cest od profesionálního kominíka se tak zcela jistě vyplatí. Nestojí tolik, abyste si ji nemohli dovolit.

Firma Conex- Zdeněk Hacaperka provádí nejen revize, ale také vložkování komínů v Plzni a okolí, frézování a samotnou výstavbu a rekonstrukce komínů. Kontaktujte ji přes webové stránky či na telefonním čísle 603 411 626.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!