verze pro tisk

Povlečení s potisky: Originální řešení pro vaši ložnici

27. říjen 2013

Pakliže si dáváte záležet na tom, jak vypadá interiér vaší domácnosti, pak jistě neujde pozornosti možnost pořídit si originální ložní povlečení s potisky, které použijete do ložnice na svoji postel. Ano, je to právě povlečení s potisky, které dokáže obohatit vzhled pokoje.

Bílému povlečení odzvonilo, je nemoderní

Povlečení s potisky patří mezi velmi zajímavé produkty. Tyto lůžkoviny do moderního bytu nepochybně zapadnou. Trendy v oblasti lůžkovin ukazují, že jsou dávno pryč doby, kdy ve většině ložnic převládalo klasické bílé bavlněné povlečení. Dnes jsou naopak v kurzu barevné varianty a právě i povlečení s potisky.

Povlečení s potiskem dá vaší ložnici nový nádech

Kdy se hodí povlečení s potiskem? Rozhodně ve chvíli, kdy hodláte nějak osvěžit interiér ložnice.

Samotné potisky přitom mohou zobrazovat nejrůznější motivy – od přírody, přes zvířata až třeba po fotografie vašich oblíbených míst a měst. Pěkným a stylovým se jeví kupříkladu ložní povlečení s potiskem, který znázorňuje New York.

Volte vždy povlečení z těch nejlepších materiálů

Takovéto ložní povlečení na přikrývky a polštáře samozřejmě není k dostání ve všech obchodech s lůžkovinami, je třeba zapátrat, který obchod tyto moderní varianty nabízí.

Co je však jisté, pokud již nějaký výrobce toto ložní povlečení nabízí, pak jistě garantuje jeho vysokou kvalitu. Na výrobu moderního povlečení s potisky se nejčastěji používá 100% bavlna, ovšem dají se pořídit i varianty ze saténu, krepu či flanelu.

Ani u povlečení s potiskem nezapomeňte na hygienu. je dobré vědět, jak správně prát povlečení.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ZXvUo0Y97kO

pondělí, 2. červen 2014
09:14

Dobrfd den, cena za středned zvonek je 190,-. Pokud jste z Prahy, můžete se pro něj stivat zedtra u mne na dedlně. V jine9m předpadě ho re1d zašlu na dobedrku poštou(cena zvonku + 100,- poštovne9 a balne9). V předpadě osobnedho odběru mne prosedm kontaktujte na čedsle 728008674 pro upřesněned hodiny . Děkuji


posted by: ZXvUo0Y97kO (etv0whuk(a)outlook.com) [Odpovědět]