verze pro tisk

Poradenské služby: Jak rychle a výhodně změnit dodavatele energií

30. říjen 2013

Každý z vás si je určitě vědom toho, že ceny energie jdou rok od roku nahoru. Za plyn a elektřinu dnes platíme mnohonásobně více, než tomu bylo před nějakým patnácti či dvaceti lety. Zvedají se sice i mzdy, ovšem rostou i další náklady na živobytí.

Není se proto čemu divit, že stále více lidí hledá nejrůznější způsoby, jak ušetřit. Poměrně vhodným způsobem se jeví možnost změny dodavatele energií.

Srovnání cen energií si můžete provést z domova

Změnu dodavatele lze provést jednoduše na základě porovnání cen elektřiny a plynu. To se dá zajistit z domova, stačí mít připojení k internetu. Zvolíte si specializovaný poradenský portál, který vám nejen radí s tím, jak na změnu dodavatele, ale také nabízí možnost přímého porovnání ceny plynu a elektřiny prostřednictvím online kalkulátoru.

Online srovnání cen elektřiny a plynu je velmi jednoduché. Stačí zadat základní údaje o lokalitě, v níž bydlíte také data o vaší roční spotřebě. Ve chvíli, kdy tato data zadáte, objeví se vám po odeslání těchto údajů nabídka alternativních dodavatelů. Z nich si vyberete nabídku, která se vám jeví nejvýhodnější.

Poradenské portály vám pomohou změnit dodavatele bez větších prodlev

Ve chvíli, kdy máte vybraného nového dodavatele, můžete prakticky ihned přistoupit ke změně. Součástí změny dodavatele musí být také výpověď ze stávající smlouvy. Kvalitní poradenské portály, které nabízejí své služby v oblasti srovnání cen elektřiny a plynu, vám i s tímto pomohou.

Bez jakýchkoliv problémů tak během chvilky docílíte toho, že již za pár týdnů budete za energie platit výrazně méně peněz.

Není to žádný trik. Ceny jednotlivých dodavatelů se mnohdy výrazně liší. Větší konkurence koneckonců přispívá k tomu, že jednotliví dodavatelé mezi sebou bojují o přízeň zákazníků. Využijte toho i vy. Proveďte si srovnání cen elektřiny a plynu a ještě dnes změňte svého dodavatele.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!