verze pro tisk

Pohovky jsou dominantou interiérů

12. prosinec 2011

Dominantou obývacích pokojů v rodinných domech, bytech i kancelářích jsou odjakživa pohovky. Jedná se o nábytek, který slouží pro posezení během volných chvil. Abychom si pohovky dostatečně užili, je potřeba ji vybírat s citem a klást důraz především na jejich dostatečnou velikost a materiál.

Čalouněné pohovky jsou nejoblíbenější

Nejčastěji se v interiérech objevují čalouněné pohovky. Při nákupu pohovky bychom měli zvážit především její rozměry. Ačkoli by měla pohovka mít v pokoji dominantní postavení, nesmí překážet ve volném pohybu. Do interiéru menších rozměrů se proto hodí spíše decentní malá pohovka, ve větších pokojů pak můžeme zvolit třeba rohové pohovky, které pojmou více osob. Běžně jsou dnes v obchodech k dostání také rozkládací pohovky, které se dají využít i pro občasné přespání. Jejich rozložení je otázkou jen několika vteřin. Během chvíle tak dostaneme plnohodnotné místo pro spánek.

Pohovky a sedací soupravy Resa

Čalouněné pohovky a sedací soupravy všech velikostí, barev a tvarů nabízí společnost Resa. Ta prodává tyto druhy nábytku již více jak dvacet let. V její nabídce nalezneme pohovky a rozkládací soupravy pro menší i větší interiéry. Společnost Resa má několik kamenných prodejen po celé České republice, mimo jiné třeba v Praze či Brně, kromě toho se dají pohovky od této firmy zakoupit i u mnoha partnerských prodejen.

Pohovky od firmy Resa Vám dopřejí přesně to, co od tohoto kusu nábytku očekáváte- pohodlné posezení. Pohovky jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a v kvalitním provedení.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!