verze pro tisk

Plastová okna mají oproti dřevěným lepší vlastnosti

22. září 2011

Pokud se chystáte v nejbližší době na výměnu starých oken za nová, pak je třeba si nejprve promyslet, jaký materiál zvolíme. Klasická dřevěná okna jsou dnes nahrazována mnohem praktičtějšími a z hlediska vlastností i kvalitnějšími plastovými okny.

Snadná údržba

Plastová okna mají oproti dřevěným hned několik zásadních výhod. V první řadě jde o údržbu. Pakliže si pořídíme kvalitní plastová okna, pak s nimi bude jen minimální starost a péče. Plastové rámy oken se daleko snadněji udržují v čistotě.

Doporučujeme:

Plastová okna Ostrava

Dlouhá životnost

Dalším pozitivem, díky němuž bychom měli zvolit plastová okna, je jejich dlouhá životnost. Dobrá plastová okna vydrží i 50 let, je tak pravděpodobné, že je během svého života již nebudete muset znovu vyměňovat. Plastové rámy navíc bývají opatřeny i UV ochranou, díky níž nedochází k tak razantnímu snižování životnosti vlivem slunečního záření.

Izolační vlastnosti

Plastová okna se často využívají i u moderních novostaveb, zejména pak u nízkoenergetických domů. Je to dáno jejich dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. Při správné instalaci bude z místností unikat jen naprosté minimum tepla. Právě únik tepla může být hlavním motivem, který nás dovede k výměně starých oken za nová.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že plastová okna lze zvolit v mnoha designech a také barevných provedeních.

JS okna

Pakliže hledáte prodejce plastových oken, pak Vám můžeme doporučit kupříkladu společnost JS okna, která se specializuje právě na kvalitní plastová okna pro rodinné domy a byty, v nabídce naleznete také hliníková okna.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!