verze pro tisk

Pásové pily Pilous slouží při práci s kovy

23. květen 2011

Na stavbách a montážích, ale i při dílenských pracích či v malé domácí dílničce - tam všude naleznou svoje místo pásové pily Pilous. Jedná se o šikovné stroje, které si hravě poradí s prováděním řezů na tvrdých materiálech, jakými jsou zejména kov či dřevo.

Pásové pily jsou nezbytným nástrojem pro řezání kovů a dalších tvrdých materiálů. Bez jejich využití by práce s kovy, respektive s prováděním řezů na nich, byla velmi obtížná a výsledky takovéto činnosti by nestály za moc.

Hladké a přesné řezy

Díky pásové pile Pilous, která patří v tomto oboru mezi nejkvalitnější produkty, jsou řezy na kovech či například dřevěných materiálech prováděny s naprostou precizností a jistotou. Každý řez je rovný a při použití správných postupů velmi hladký a kvalitní. Je to mimo jiné způsobeno tím, že pásové pily Pilous mají důkladný systém uchycení kovu, na němž je řez prováděn a také posouvání ramene pilového pásu, který samotné řezy provádí.

Kde naleznou pásové pily Pilous uplatnění

Nejjednodušší práce je s automatickou pásovou pilou Pilous, která najde uplatnění zejména ve větších průmyslových provozech a na stavbách či montážích. Menší ruční pásové pily Pilous se pak hodí do menších dílen a pro hobby řemeslníky, kteří s kovy pracují jen občas.

Všechny pásové pily Pilous přitom používají velmi výkonné motory, které mají zároveň dlouhou životnost. Právě životnost a dlouhověkost pásových pil je důvodem, proč tyto pásové pily patří ve svém odvětví na výsluní, a to nejen v rámci České republiky.

Ať už zvolíte pásové pily Pilous automatické, poloautomatické, ruční či gravitační, jedno je jisté - s jejich výkonem a přesností budete v každém případě spokojeni. Také je důležité použít kvalitní pilové pásy.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!