verze pro tisk

Pásové pily Bomar

14. březen 2012

Hledáte vhodného pomocníka do vaší dílny, případně firmy? Chcete stroj, který provede dokonale čistý a přesný řez? V tom případě pro vás máme řešení ve formě pásové pily. Tyto stroje nemají konkurenci a to jak v odvedené práci, tak v pořizovací ceně.

Pásové pily v poslední době expandovaly i do dílen mnoha kutilů. Finanční dostupnost, lehkost ovládání a skvělé výsledky jednoznačně mluví pro pásové pily Bomar. U kutilů se nejčastěji vyskytují ruční pásové pily. Jsou nejlevnější, dostatečně výkonné a relativně malé. Pro kutily jasná volba. Pracovat s ruční pásovou pilou zvládne naprosto každý, navíc výsledek je opravdu velmi kvalitní a jen těžko byste ho dosáhli s jiný strojem.

I pro podnikatele existují kvalitní pásové pily Bomar. Automechanikům, truhlářům a dalším profesím postačí ruční pásové pily. Pro náročnější uživatele jsou tady poloautomatické a automatické pásové pily Pilous. Jejich výkon je větší, ovšem i rozměry těchto pil značně narostly (oproti ručním pilám). Je-li vaše firma založena na podnikání s tvrdým materiálem, jenž je nutné řezat, tak jsou automatické a poloautomatické pásové pily určeny právě Vám. Rozdíl mezi "poloautomatem a automatem" je jednoduchý. U poloautomatických pil je nutné materiál podávat, automatická pila zvládne i tuto činnost sama.

Využití pásových pil

Pásové pily se hodí pro jakýkoliv řez tvrdým materiálem (dřevo, plast a kov). Stačí jen vybrat tu správnou (dostatečně výkonnou pásovou pilu) a opatřit ji patřičným pilovým pásem Starrett, které se řadí mezi velice kvalitní pilové pásy. Nejvýkonnější pásové pily téměř neznají předmět, do kterého by neudělaly precizně čistý řez. V cenové kategorii pásových pil (případně nižší) neexistují stroje, které by mohly pásovým pilám konkurovat. Neváhejte a svěřte se do odborných rukou firmy Bomar.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!