verze pro tisk

Obklady můžeme využít nejen při zařizování koupelny

29. srpen 2011

Zařizujete si nové bydlení a hledáte nějaké vhodné materiály, které by se při stavbě daly využít a vytvořily tak opravdu krásný a útulný domov? Pak rozhodně nezapomeňte použít obklady a dlažby. Někdo má představu, že právě obklady a dlažby působí dost chladným dojmem. To však rozhodně není pravda, dnes se dají pořídit takové odstíny obkladů, které navozují opravdu příjemný pocit a interiér pak rozhodně nepůsobí odtažitým a chladným dojmem.

Použití obkladů v interiéru i exteriéru

Obklady mají jako materiál tu výhodu, že se dají snadno ošetřovat v případě znečištění, na rozdíl od situace, kdy dojde k znečištění klasické omítky. Tento materiál se tak skvěle hodí zejména do kuchyní a koupelen. Není však třeba se při jejich využití omezovat jen na tyto místnosti. Obklady a dlažby najdou uplatnění třeba i na chodbě bytu, v případě rodinného domu pak lze zvolit například velkoformátové obklady, které umístíme na vnější stranu domu ( fasádu).

Obklady značky BIGTILE a jejich vlastnosti

Vždy je potřeba vybrat opravdu kvalitní obklady a dlažby. My bychom doporučovali kupříkladu dlažby a obklady značky BIGTILE, které se vyznačují vysokou životností a odolností. Dají se pořídit v mnoha barevných variacích a odstínech. Vůbec nejpopulárnějšími jsou v poslední době obklady, které imitují kameny, zejména pískovec, břidlici či mramor. Značka BIGTILE znamená kvalitu a preciznost. Obklady této značky mají jak klasické, tak i velkoformátové rozměry, a to až ve velikosti 3x1m.

Při zařizování domu či bytu na obklady a dlažby rozhodně nezanevřeme. Jedná se o velmi moderní a stylový materiál, který zejména v kuchyních a koupelnách vynikne.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!