verze pro tisk

Nové nízkoenergetické byty na Praze 9 v Hloubětíně

28. říjen 2012

Chystáte se ke koupi nového bytu a přemýšlíte o tom, jak by měl vypadat a jaké požadavky by měl splňovat? Z hlediska investice je dobré si zjistit, o jak moderní nemovitost se jedná. Ideální je, pokud si koupíte byt, který bude lokalizován v dostatečně atraktivní lokalitě a za provoz domácnosti nebudete muset platit zbytečně horentní sumy. Tyto požadavky naplňuje nový developerský projekt nízkoenergetických bytů v Praze Hloubětíně, který realizuje developerská společnost JRD.

Nízkoenergetické bydlení ušetří výdaje na provoz domácnosti

Developerské projekty Praha, kterými se JRD zabývá, jsou zaměřeny především na rodiny s dětmi. Projekt Byty Hloubětín, v němž si již nyní můžete zakoupit nový byt, je situován v městské části Praha 9. Jde o nízkoenergetické bydlení, v němž jsou využity nejrůznější moderní technologie a prvky, díky nimž se budoucí majitelé mohou těšit na to, že jejich výdaje na provoz domácnosti budou minimální, v porovnání se staršími typy bytů až o celou polovinu. Nízkoenergetické byty Praha 9 v rámci tohoto projektu mají spotřebu energií do 15kWh/m2 za rok, zatímco u běžných novostaveb je energetická náročnost až několikanásobně vyšší.

Majitelé bytů v Parku Hloubětín budou moci využít přilehlého parku

Nízkoenergetické bydlení však zdaleka není jedinou předností bytů, které vznikají v rámci projektu Park Hloubětín. Snahou developera je také maximální kontakt s přírodou, proto zde přímo v sousedství komplexu bytových domů vzniká park, který bude majitelům bytů sloužit k odpočinku a jejich děti zde budou moci trávit veškerý volný čas. Zároveň však nové byty Praha 9 nejsou nijak odtrženy od centra Prahy, je to odtud jen kousek na stanici metra trasy “B” - Hloubětín, odkud se dá dostat během chvilky do samotného centra Prahy. Byty Hloubětín mají také vlastní garážové stání v podzemní části domů.

Společnost JRD informuje o projektu Nové byty Hloubětín na webových stránkách novebytyhloubetin.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!