verze pro tisk

Nové bydlení v Praze pro mladé lidi i rodiny s dětmi

12. prosinec 2011

Pakliže dnes ekonomové tvrdí, že právě nyní je vhodný čas na pořízení hypotéky na koupi nového bydlení, je otázkou, zda je vůbec v Praze a potažmo v celé České republice dostatek volných bytů. Předpokládejme, že zájemci o nové bydlení se chtějí stěhovat do zcela nového bytu a nikoliv do starší bytové jednotky, která nesplňuje požadavky na moderní bydlení.

Aktuální developerské projekty společnosti FINEP

Při pohledu na situaci okolo vzniku nových rezidenčních sídel a bytových domů je odpověď na předchozí otázku kladná. Ano, v Praze vzniká poměrně velké množství nových bytů, které dokáží uspokojit zvýšenou poptávku. Příkladem mohou být projekty developerské společnosti FINEP, která v současné době nabízí zájemcům nové byty hned v několika lokalitách.

Na Hvězdárně

Jedná se především o nové byty Praha 5, tedy rezidenční projekt Na Hvězdárně. Ten přináší kvalitní a moderní bydlení pro 21. století, které je situováno do krásného prostředí. Jednotlivé domy tohoto projektu jsou umístěny v klidné části města, kde nechybí dostatek zeleně a možností kulturního, společenského či sportovního vyžití. Rezidence Na Hvězdárně nabízí bydlení v bytových domech, viladomech a švýcarském domě, a to v různých velikostech.

Britská čtvrť

Mezi aktuální novostavby Praha od společnosti FINEP patří také projekt Britská Čtvrť. Jedná se o vlajkovou loď této společnosti, která je postupně realizována v několika etapách. V současné době patří byty Stodůlky v tomto projektu mezi vůbec nejvyhledávanější. Byty disponují mimo jiné prostornými terasami, balkony, lodžiemi či oplocenými předzahrádkami. V první etapě vzniklo téměř 300 bytů. V současné době jsou k prodeji byty z třetí etapy výstavby a jedná se o bytové jednotky pro rodiny s dětmi i mladé lidi, kteří žijí sami. Konec třetí etapy je naplánován na podzim 2013.

Sháníte-li nový byt v Praze, můžete se s klidem obrátit na společnost FINEP. Její nabídka je bohatá. Již brzy tak můžete držet klíč od bytu, který Vám bude na dlouhá léta domovem.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

f5G2HG96xsLU

úterý, 3. červen 2014
18:40

zdrastvujte, hotim poehahat s soboakj na poezde iz Pragi v Moskvu, s bumagami problem net, a kakie pravila peevoza u RZD?? sobaka srednaja 25 kilo, poetomu perenoska, kontejner i prochee ne podhodit. tolo s soboj v kupe. zaranee spasibo.a vot kstati komu tonado byl ruskij veterinar v prage na nuslichpodpramenem.cz


posted by: f5G2HG96xsLU (p5izgq1v2k(a)outlook.com) [Odpovědět]