verze pro tisk

Lomax: Bezpečná a snadno ovladatelná garážová vrata

20. únor 2013

Garážová vrata jsou v dnešní době nejen potřebným ochranným prvkem, který chrání vaši garáž před „návštěvou“ zlodějů, ale dokáží být i velmi zajímavým designovým prvkem, který spoluvytváří celkový vzhled objektu. Právě z hlediska designu zaznamenala výroba garážových vrat v posledních letech velký pokrok. Svědčí o tom také zvýšený zájem o kvalitní vrata, která v tuzemsku vyrábí společnost Lomax. Garážová vrata Lomax jsou moderními zařízeními, která se ale kromě elegantního designu vyznačují i mnoha dalšími pozitivními vlastnostmi. Ne náhodou patří vrata této firmy k vůbec nejprodávanějším v celé České republice.

Výroba na automatické lince

Garážová vrata Lomax jsou vyráběna ve špičkové, plně automatizované lince. Při výrobě dochází krom jiného k využití moderních CNC strojů, které zajišťují přesnost všech detailů. Firma při výrobě garážových vrat používá také speciální polyuretanovou složku, která zlepšuje izolační vlastnosti.

Garážová vrata s moderními ovládacími prvky

Lomax nabízí na garážová vrata ceník v různých relacích. Zaleží jen na vás, jak vaše vrata budou vypadat, případně čím budou obohacena. Zajímavostí kupříkladu je, že garážová vrata Lomax se dají pořídit s různými moderními ovládacími prvky. Samozřejmostí je elektrický pohon, garážová vrata si však lze objednat i s dálkovým ovládáním, které má dosah až několik desítek metrů. Pro fajnšmekry je možné vrata dodat také s dalšími bezpečnostními ovládacími prvky, jako jsou zařízení, které snímá otisky prstů. V neposlední řadě se dají garážová vrata Lomax ovládat třeba i pomocí mobilního telefonu, což je mimořádně praktické ve chvíli, kdy si dálkové ovládání zapomenete třeba doma nebo v kanceláři.

Chcete-li zjistit další podrobnosti, případně se dozvědět, jaký mají zmíněná garážová vrata ceník, pak není nic snazšího než navštívit webové stránky lomax.cz. Zde najdete detailní informace o procesu výroby i typech jednotlivých garážových vrat.

Garážová vrata Lomax jsou právem jedničkou na tuzemském trhu. Je tomu dáno i díky jejich bezpečnostním prvkům, které zabraňují poničení majetku a chrání i vaše zdraví. Speciální ochrany motoru dokáží detekovat situaci, kdy se do prostoru vrat dostane cizí objekt. Ihned zareagují a přestanou se spouštět.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!