verze pro tisk

Levné ubytování v Praze vyjde na necelou stokorunu denně

19. prosinec 2011

Otázka bydlení je často zejména pro mladé lidi velmi palčivá, neboť sehnat dnes levný byt k pronájmu je stále obtížnější. Studenti, kteří nedosáhnou na kolej v Praze, ale například i lidé, kteří v hlavním městě jedou za prací, si tak musejí hledat pokoje či byty v ubytovnách. Zdaleka ne všechny jsou však levné a dostatečně komfortní.

Levné ubytování již za 75 Kč/den

Levné ubytování v Praze se však přeci jen dá najít. jsou zde i ubytovny, které nabízejí jeden den pobytu za velmi příznivé ceny. Například ubytovna Praha v Bryksově ulici poskytuje ubytování již od 75 Kč na den, což je jednoznačně nejlevnější nabídka v Praze.

Levné ubytovny jsou po celé Praze

Jak vidno, levné ubytování Praha se dá najít. kromě zmíněné ubytovny v Bryksově ulici má levné a zároveň pohodlné ubytování také například ubytovna Praha 4 či ubytovna Praha 2. Levné ubytovny pod sto korun za den se dají najít po celé Praze. Studenti a další lidé, kteří hledají na pár nocí či na další dobu pokoj za solidní cenu, tak mají šanci. Levnější ubytování v Praze už určitě nenajdou, vždyť běžné ceny ubytoven v hlavním městě se pohybují o několik desítek korun denně výše. A pokud je platba pouze 75 Kč na den v samotném centru Prahy, pak měsíčně vydáte jen něco přes dva tisíce, což je doslova směšná částka. Všechny zmíněné ubytovny se nacházejí v dobrých lokalitách a jsou vždy v blízkosti MHD.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Marie

středa, 11. červen 2014
19:06

Rada bych ubytováni ve dvou lůžek.pokoji,ovsem jsem sama.prosim o nejbližší termín.asi od 5.7.2014dekuji,nebo o rezervaci nejbližšího termínu a informaci na můj e-mail. Děkuji Starkova


posted by: Marie (Dazdraperma(a)seznam.cz) [Odpovědět]