verze pro tisk

Levné ubytování v Plzni a okolí pro dělníky

26. únor 2015

Máte stavební firmu a právě jste dostali zakázku v Plzeňském kraji? Pak jistě hledáte levné ubytování pro své zaměstnance. Dělníky asi nechcete ubytovat v drahém hotelu či penzionu. Daleko výhodnější je najít jim pokoje na ubytovně. Dobré podmínky nabízí Ubytovna Plzeň – Dýšina.

Ubytovna Dýšina pojme několik desítek osob

Najít dobré a přitom levné ubytování v Plzni a okolí pro dělníky není nic jednoduchého. Je zde sice poměrně dost ubytoven, ty jsou však mnohdy zaplněny po celý rok a nemohou vám tak nabídnout dostatek volných míst. Právě z tohoto důvodu je dobré se rozhlédnout po obcích, které leží mimo centrum města. Ubytovna Dýšina je jednou z těch, která má poměrně velkou kapacitu a je tak velká šance, že v ní najdete místo pro dělníky, kteří pro vás pracují.

Ceny už od 130 Kč/den

Jedna noc zde vyjde od pouhých 130 Kč, což je v porovnání s běžnými cenami velmi nízká částka. Vzhledem k tomu, že Ubytovna Dýšina je vhodná pro dělníky, poskytuje jim výhodnější ceny, pokud se zde ubytují na delší dobu.

Dobré zázemí pro dělníky

Vaši zaměstnanci budou s podmínkami zmíněné ubytovny určitě spokojeni. Jedná se o útulně zařízený objekt, který má vše potřebné k tomu, aby byl pro dělníky dobrým zázemím. Bydlí se na pokojích o dvou nebo třech lůžkách. Každý pokoj je vybaven vlastní chladničkou s mrazákem, umyvadlem, nechybí ani prostorné skříně na uskladnění osobních věcí a oblečení. V společných prostorách se pak nacházejí kuchyňka, sprchy a sociální zařízení.

Ideální podmínky pro odpočinek po práci

Ne každá ubytovna je koncipována tak, že myslí také na volný čas jejích dočasných obyvatel. Ubytovna v Plzni – Dýšině je na tom jinak. Ve volných chvílích zde dělníci mohou využít například venkovní hřiště na míčové sporty či společenskou místnost. V obci či jejím blízkém okolí se pak dá rybařit, jezdit na kole po cyklotrasách, koupat se na nedalekém koupališti či v řece, případně si zajít třeba na houby do lesa. V rámci objektu je pak venku také prostor pro venkovní posezení, u něhož nechybí krb s udírnou.

Pro více informací volejte na číslo 604 779 534, případně navštivte webové stránky ubytovna-dysina.cz, kde se dozvíte vše potřebné.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

aPqtB8lsvTOJ

pondělí, 13. červenec 2015
00:08

It genuinely dpneeds on what you call lower. Whether its too low the particular pressure washer will surely hunt' or perhaps surge along around the store pressure and can sooner or later injury your machine system. The imagine will be proper it really is hooked up that features a hose pipe for the home plus a very long garden hose regarding not big enough a new size could have precisely the same influence as minimal h2o pressure. Seek advice from producers guidelines or perhaps find recommend through the supplier however might danger a new guess you'll need concerning 18/22 pounds per square inch minimal.


posted by: aPqtB8lsvTOJ (utu16kp3o1(a)outlook.com) [Odpovědět]