verze pro tisk

Kvalitní plastová okna zajistí ideální tepelný komfort v domácnosti

27. březen 2012

Při rekonstrukci bytu zcela jistě dojde řada také na výměnu oken. Jsou-li v bytě stará, nevyhovující okna, je potřeba je vyměnit. Dobrou volbou jsou plastová okna. Ta jsou dnes vyráběna ve velmi kvalitních provedeních, díky tomu přes ně neuniká zbytečně velké množství tepla. Právě únik tepla je nejčastější příčinou, která vede majitele bytových jednotek a rodinných domů k tomu, že se rozhodnou pro výměnu oken.

Oknoplastik s.r.o.

Plastová okna je možné zakoupit u společnosti Oknoplastik s.r.o. Tato společnost působí na českém trhu již od roku 2002. V současné době se jedná o jednoho z nejvýznamnějších výrobců a prodejců plastových oken.

Plastová okna se zárukou až 40 let

Plastová okna od společnosti Oknoplastik s.r.o. jsou známá svojí vysokou kvalitou, vyrábějí se ze špičkových materiálů. Díky tomu tato okna vydrží desítky let. Důraz je kladen zejména na používané profily, při jejichž výrobě se využívá moderních technologických procesů. Firma nabízí plastová okna v široké paletě profilů a barev, zákazník si může vybrat z kvalitních 5- a 7-komorových profilů. Na všechna plastová okna je přitom poskytována až čtyřicetiletá záruční lhůta v případě, že budou procházet pravidelnými servisními prohlídkami, jinak je na funkčnost těchto oken dávána desetiletá záruka.

Kvalitní plastová okna jsou zárukou toho, že majitel nemovitosti nebude muset přespříliš vytápět. I v zimních měsících jsou tato okna schopna dokonale těsnit a teplý vzduch tak uniká jen minimálně. Důraz je kladen také na kvalitní kování.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bodwAxTu

úterý, 3. červen 2014
18:50

Thanks for your thtuhgos. It's helped me a lot.


posted by: bodwAxTu (96fve2bxym7(a)outlook.com) [Odpovědět]