verze pro tisk

Kvalitní kominictví Plzeň s letitou praxí

25. listopad 2014

Kominické řemeslo bylo v minulosti poměrně rozšířené. Ke konci minulého století však profesionálů v tomto oboru výrazně ubylo. Nejde totiž zrovna o atraktivní řemeslo. Je poměrně náročné a mnohdy ne zrovna dobře placené. Naštěstí se situace v posledních letech mění a kvalitní řemeslníci se opět najdou. Hledáte-li například kvalitní kominictví v Plzni, zcela určitě narazíte na zkušenou firmu s letitou praxí, která nese název Kominictví Plzeň – Zdeněk Hacaperka.

Kominictví Hacaperka má téměř 20 let zkušeností

Kominictví Zdeněk Hacaperka - CONEX se rozhodně dá označit za tradiční firmu, v Plzni a celém západočeském kraji působí už od roku 1996. Vzhledem k poměrně malé konkurenci by mohla být na místě obava, zda jsou služby této firmy skutečně kvalitní. Ale je tomu tak. O komíny, tedy jejich výstavbu, rekonstrukce či revize, se starají zkušení profesionálové, kteří mají v oboru bohaté zkušenosti.

Firma používá výhradně kvalitní výrobky německé značky SCHIEDEL, což se o mnohých jiných firmách nedá vždy s jistotou říci. Právě kvalita služeb, výrobků a materiálů jsou hlavními přednostmi Kominictví Hacaperka, které sídlo v Plzni na Roudné.

Vložkování, frézování a další práce, které souvisejí s komína

Firma provádí veškeré práce, které mají co do činění s komíny. Určitě si ji pozvěte, pokud například hledáte spolehlivou firmu na frézování komínů v Plzni, Klatovech či v jiných městech Plzeňského kraje. Stejně tak vám poskytne odborné služby při vložkování komínů, které jsou spolu s frézováním nezbytnými doprovodnými prácemi během rekonstrukcí komínových systémů.

Myslete na to, že nekvalitní komín může způsobit značnou škodu na vašem majetku či snad dokonce i způsobit závažné zdravotní potíže. Proto se určitě obraťte na kvalitní kominictví, které má letitou praxi a je schopno komínový systém udělat dle standardních právních přepisů tak, aby fungoval, jak má.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!