verze pro tisk

Investice do luxusního bytu a její výhody

28. listopad 2012

Začínáte se poohlížet po možnosti nového bydlení a nejste si jisti tím, zda si pořídit byt ve starší zástavbě, nebo raději dát přednost novostavbě či nově zrekonstruovanému objektu? Mnozí odborníci doporučují zaměřit se spíše na nové luxusní domy na prodej. Pořizovací cena bytů v takovýchto domech je sice vyšší řádově o statisíce korun, nicméně v dlouhodobém horizontu se tato investice majiteli rozhodně vyplatí.

Hlavní důvody pro nákup nového luxusního bytu

Důvodů, proč se zaměřit spíše na luxusní domy na prodej, se najde hned několik. Zcela nový byt v luxusním domě je v první řadě zařízen dle nejnovějších trendů, při výstavbě developeři využívají moderních materiálů a technologií. Bydlení je tak maximálně pohodlné a komfortní. Druhou, rovněž velmi podstatnou záležitostí, je to, že nový byt vám bude sloužit po mnoho desítek let. V případě potřeby jej navíc můžete kdykoliv prodat za pěknou cenu. Nové nemovitosti jsou celkem snadno prodejné. V neposlední řadě je třeba si říci, že luxusní domy na prodej, které nyní vznikají, jsou obvykle situovány ve velmi atraktivním prostředí, kde se dá předpokládat, že cena nemovitostí spíše poroste nežli naopak.

Usedlost Šafránka

Luxusní byty na prodej jsou nyní k dispozici v Usedlosti Šafránka, která se nachází na Praze 6. Z hlediska atraktivity lze říci, že tato usedlost je situována do velmi poklidné části Prahy, zároveň je odtud ale velmi dobrá dostupnost do centra města, na dálnici i na letiště v Ruzyni. Samotný objekt pochází již ze sedmnáctého století, v nedávné době došlo k jeho kompletní rekonstrukci. Vzniklo zde celkem 14 nových moderních bytů, které nabízejí maximální komfort pro bydlení s rodinou. Součástí objektu je bazén, sauna, vinný sklep, nechybí krytá ani venkovní parkovací stání. Usedlost Šafránka je 24 hodin denně střežena, takže zde budoucí majitelé budou v naprostém bezpečí. O úpravu a údržbu objektu se stará najatý správce. Podrobné informace o možnosti pořídit si luxusní byt v této usedlosti naleznete na webových stránkách usedlost-safranka.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Tpza097G0ad

pondělí, 13. červenec 2015
19:14

I'm definitely on a juneory of simplifying my life...God has brought me to a place now where I am actually selling 90% of my contents in my home. My 'collections', my thrift store, yard sale and garbage finds. things that I have accumulated over the years to make my house a home, and cloth our family...and than TLC contacted me to be part of a show about my Crazy Obsession on yard saling. Well God began to show me, yard saling is not the obsession, collecting is..over 150 collections..ok, that's crazy! So now I am being purged (cleansed and purified)..God is showing me these 'treasures' were becoming an idol in my life...we hear the saying bloom where you are planted. The Holy Spirit spoke to my heart many months ago about SOD...how we need this to bloom..s-implify. o-rganize, d-eclutter. Praising our Lord for leading me here this morning..blessings sweet sister.


posted by: Tpza097G0ad (idjlaj916(a)outlook.com) [Odpovědět]