verze pro tisk

Garážová vrata z moderní výrobny v ČR

7. únor 2012

Dnes už jsou součástí prakticky všech rodinných domů garáže, do nichž mohou jejich majitelé zaparkovat svoje automobily. Garáž na vlastním pozemku má mnoho výhod. Člověk si nemusí pronajímat parkovací stání na veřejném prostranství či v soukromých parkovacích domech, má to z garáže do domu jen pár kroků a navíc je jeho automobil v mnohem větším bezpečí. Právě u posledně zmíněného bodu je však nutné mít nainstalované bezpečná garážová vrata.

Dobrá ochrana garáže

Pokud nemá garáž kvalitní garážová vrata, pak majitel garáže značně usnadňuje cizím osobám přístup k vozu. Není třeba si nalhávat, že nezabezpečená garáž nebude zloděje lákat, v dnešní době, kdy se krade vše, co není přivázáno či zamčeno, je otevřená a nezajištěná garáž doslova magnetem pro všechny lapky a lidi, co si neváží cizího majetku.

Garážová vrata DoorHan

Pakliže si zrovna zařizujete novou garáž, pak se Vám jistě bude hodit tip na kvalitní garážová vrata. Ta vyrábí v České republice společnost DMS Group s.r.o. Jedná se o firmu, která provádí výrobu garážových vrat DoorHan. Tato garážová vrata splňují náročná kritéria, mají moderní design a také výborné tepelně izolační vlastnosti. Výroba probíhá v plně automatizované lince, takže k zákazníkům probíhá jejich dodávka a instalace velmi rychle. Dle potřeb každého klienta je možné upravit jednotlivé tvary a rozměry, které mají garážová vrata mít.

Vrata přímo na míru

Garážová vrata DoorHan jsou vyráběna přesně na míru zákazníkovi. Není se tak třeba obávat toho, že by zakoupená garážová vrata nebyla dostatečně spolehlivá a automobil či jiné předměty v garáži by nebyly v dostatečném bezpečí. Garážová vrata DoorHan jsou v současné době rozvážena prakticky po celé Evropě, což samo o sobě naznačuje jejich vysokou kvalitu.

Foto: doorhan-vrata.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!