verze pro tisk

Dýšina - Nová Huť: Ubytování pro dělníky

12. srpen 2014

Mnoho řemeslnických firem a dělníků dojíždí za prací mimo svá bydliště a sídla. Na pracích pak zůstávají i několik týdnů. Máte-li zakázky v Plzni a jejím okolí, zajistěte si ubytování v Dýšině – Nové Huti nedaleko centra Plzně.

Klidné prostředí, kde si odpočinete po práci

Levné ubytování Plzeň pro dělníky nabízí hned v několika ubytovnách. Obvykle se však nacházejí v rušných částech města, kde pak lidé nemají patřičný klid, když se vrátí ze svého zaměstnání.

Právě z tohoto důvodu je ideální lokalitou Dýšina. Tamní ubytovna nabízí skvělé podmínky, a to jak co se týče samotných ubytovacích prostor, tak i právě z důvodu klidného a příjemného prostředí.

Kousek od Plzně získáte levné ubytování od 130 Kč/den

Ubytovna Dýšina – Nová Huť se nachází na samém okraji obce, sousedí s tamním Golf Parkem Plzeň. Nepanuje zde tak čilý ruch, jako je tomu běžně ve většině ubytoven v Plzni i dalších městech. Přitom to sem z centra západočeské metropole není nijak daleko. Dýšina leží 6 kilometrů od Plzně, navíc sem zajíždějí i autobusy městské hromadné dopravy, takže se odtud bez problémů dostanete do zaměstnání.

Pro dělníky je Ubytovna Dýšina naprosto vhodná. Už jen díky nízkým cenám. Za pobyt zde zaplatíte od pouhých 130 Kč/den. K dispozici jsou pokoje se dvěma, třemi nebo čtyřmi lůžky, jež jsou velmi dobře zařízeny, stejně jako společné prostory včetně kuchyně. Tato ubytovna v okolí Plzně má také vlastní parkovací stání, volejbalové hřiště. Na pokojích se lze připojit na internet.

Snadná dostupnost z Plzně i od dálnice D5

Ubytovnu Dýšina – Nová huť najdete v Horomyslické ulici č.p. 136. Z dálnice se sem dostanete exitem 67, poté pokračujte po silnici číslo 26. Před Plzní odbočte na Kyšice, odtud se již dostanete přímo do Dýšiny. Orientovat se dá snadno také podle cedulí, které vás nasměrují ke Golf Parku Plzeň. Více informací naleznete na webových stránkách ubytovna-dysina.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!