verze pro tisk

Betonové střešní tašky Mediterran: kvalita pro střechu vašeho domu

16. únor 2013

Potřebujete nutně opravit střechu vašeho domu, protože vám skrz ni zatéká do místností? Pak využijte nabídky společnosti Mediterran, která vyrábí a prodává špičkové střešní krytiny v několika produktových řadách.

Střešní krytina je velmi důležitou součástí každé střechy. Právě na kvalitě střešních tašek stojí celé bydlení. Pakliže jsou tašky málo odolné vůči povětrnostním podmínkám, snadno se do domu dostane voda při každém menším dešti. Trpí tak nejen střecha samotná, ale i celý dům, jemuž vlhko a voda rozhodně neprospívají. Snižuje se jeho životnost a vy jako majitelé nemáte dostatečný komfort pro bydlení. Pakliže si ale pořídíte střešní krytiny Mediterran, můžete být v naprostém klidu, neboť váš dům a jeho střecha budou dokonale chráněny a zabezpečeny.

Charakteristika střešní krytiny Mediterran

Střešní krytina Mediterran je vyráběna z vysoce odolného betonového materiálu, který je navíc chráněn homogenní ochrannou vrstvou. Díky tomu střešní tašky nejen perfektně chrání váš dům, ale také dlouho vydrží. Kvalitu střešní krytiny Mediterran ostatně potvrzuje i fakt, že na ni firma poskytuje třicetiletou záruční lhůtu na přesnost rozměrů, ale také na její vodotěsnost a mrazuvzdornost. Právě tyto aspekty jsou pro střešní tašky velmi důležité, bez nich by střešní krytina nebyla užitečná.

Výběr z mnoha variant střešních tašek Mediterran

Střešní krytiny Mediterran jsou vyráběny v pěti základních produktových řadách, z nichž si můžete vybrat nejvhodnější krytinu pro svůj dům podle cenové relace i vlastností. Střešní tašky Mediterran zakoupíte v mnoha barevných variantách, od klasické cihlové barvy až třeba po charakteristické betonové zabarvení. Všechny střešní tašky Mediterran samozřejmě splňují technické normy STN EN 490. Jedná se o špičkové střešní tašky, které dokonale splní svoji funkci a navíc se stanou pěkným designovým prvkem vašeho domu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!