verze pro tisk

Magazín o záhadách a tajemstvích z celého světa

14. říjen 2011

Lidé mají obecně rádi záhady a tajemství, které se dějí u nás i ve světě. Různé konspirační teorie, duchovní otázky, nevyřešené kriminální případy, paranormální jevy a další podobné věci - to vše nás odvádí od každodenního stereotypu a nudy.

UFO, Bermudský trojúhelník

Jsou tací, kteří na záhady a paranormální jevy věří, jiné jedince to spíše nechává chladnými a články, knihami či různými videi a filmy se spíše baví. Je však pravdou, že některé neobvyklé jevy zajímají lidstvo jako celek. Platí to zejména o UFO, Bermudském trojúhelníku, příšeře v jezeře Loch Ness apod., takovýchto záhad bychom mohli vyjmenovat desítky, ba možná dokonce i stovky.

Milovníci tajemných historek a záhad, paranormálních jevů, ale i různých proroctví či anomálií v našem světě, mají nyní možnost si přečíst množství zajímavých článků na novém internetovém portále Pravdu.cz. Už název webu napovídá, že portál se snaží přinést zajímavé skutečnosti z těchto oblastí a přinést do nich alespoň trochu světla. Záleží přitom na každém z nás, zda určitým konkrétním teoriím uvěříme, nebo zda se tomu spíše zasmějeme.

Nostradamova proroctví, útoky na WTC

Všímaví lidé možná zjišťují, že se kolem nich děje spousta záhad a tajemství, která často nelze logicky a vědecky vysvětlit. I o těchto událostech se můžete dočíst na internetovém portále Pravdu.cz. Ten obsahuje například i podrobnosti o Nostradamových proroctvích, která se podle některých přesně naplňují. Mnoho lidí také zajímají podrobnosti o útocích na Světové obchodní centrum, kde dodnes panuje mnoho otázek, kdo vlastně za těmito útoky stál. I o tomto tématu naleznete na zmíněném webu dost informací.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!