verze pro tisk

Žehličky, s nimiž bude žehlení prádla snadnou záležitostí

20. červenec 2012

Vyprané u usušené prádlo je potřeba ještě před uložením do skříně dobře vyžehlit, jinak se na něm utvoří nevzhledné faldy. Zmuchlané prádlo, které bychom si na sebe vzali, by asi na veřejnosti neudělalo moc velký dojem, naopak bychom působili dojmem, že o sebe řádně nepečujeme.

Moderní žehličky mají poměrně hodně funkcí. Žehlení je tak díky nim mnohem jednoduší a hlavně i rychlejší. Je jasné, že žehlení prádla nepatří zrovna mezi nejoblíbenější domácí práce, a to zvláště tehdy, máme-li žehlit prádlo pro celou rodinu. V případě, že si chceme žehlení co nejvíce usnadnit, měli bychom si pořídit opravdu kvalitní žehličku.

Parní žehličky

Internetový obchod levneelektro.cz, který je specialistou na prodej elektro zboží, nabízí moderní žehličky v několika variantách. K dispozici jsou zde jak klasické žehličky, tak i skutečně moderní žehličky. Velmi praktické jsou napařovací žehličky, které při žehlení využívají také horké páry. Díky tomu je žehlení mnohem preciznější, výsledek žehlení je výrazně lepší nežli v případě klasických žehliček. Parní žehličky, které nabízí zmíněný eshop, se vyznačují tím, že mají velmi kvalitní žehlící plochu, která se nepřipaluje. Právě na kvalitu žehlící plochy bychom při výběru žehličky měli myslet, žehlička se špatnou žehlicí plochou totiž může snadno poškodit žehlené oblečení.

Žehličky s parním generátorem

Eshop levneelektro.cz v současné době nabízí k prodeji také špičkové žehličky s parním generátorem, který ještě vylepšuje parní vlastnosti žehličky. Prádlo je po žehlení touto žehličkou dokonale rovné, naprosto bez pomačkaných míst. Platí však to, že žehličku je nutné používat přesně dle návodů, je zapotřebí volit správnou teplotu. Každý materiál totiž snese jinou teplotu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!