verze pro tisk

Výrobce sáčků a obalů

13. prosinec 2011

Veškeré zboží, které v obchodech pořizujeme, musí majitelé zabalit do kvalitních a originálních sáčků. Sáčky se používají na zejména na potraviny, balí se do nich ale i kosmetika a další produkty.

Sáčky z polypropylenu

Majitelé firem, kteří potřebují vyrobit sáčky přesně dle určitých kritérií ( rozměrů, tvarů, barvy apod.), si je mohou objednávat u společnost C & C Líně spol. s r.o. Tato společnost je schopna vyrobit kvalitní sáčky z polypropylenu. Tento materiál je specifický tím, že neabsorbuje vlhkost, což jej předurčuje právě k využití pro balení potravin i dalších produktů. C & C Líně spol. s r.o. prostřednictvím svých webových stránek cacline.cz ( a eshopu obchod.cacline.cz) přijímá objednávky i na sáčky se zipy, s eurozávěsy, s chlopněmi či lepením. Klienti si mohou sami zvolit, zda jimi pořizované sáčky budou mít potisk či nikoliv. Potisky je možné nechat vyrobit z obou stran, volit lze od jedné do šesti barev.

Obaly na CD a DVD, svářečky na zpracování obalů a sáčků

Společnost C & C Líně spol. s r.o. však nevyrábí jen sáčky. Kromě tohoto druhu produktů vyrábí také mimo jiné fólie do baličky, obaly na CD a DVD, nabízí rovněž svářečky, které slouží ke zpracovávání fólií, sáčků a obalů. Na skladě má impulsní svářečky, dále pak také nožní impulsní svářečky či pásové svářečky.

Pakliže potřebujete nechat vyrobit sáčky na Vaše potraviny či jiné zboží, sháníte prodejce fólií či obalů na CD a DVD, pak Vám své služby nabízí firma C & C Líně spol. s r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hJ5v5vRvS

úterý, 3. červen 2014
19:17

AKAIK youv'e got the answer in one!


posted by: hJ5v5vRvS (4d5qerona(a)outlook.com) [Odpovědět]