verze pro tisk

Výhodné O2 tarify na internet a telefon

6. prosinec 2011

Společnost O2 patří mezi firmy, které se neustále snaží potěšit své stávající zákazníky a zároveň oslovit novou klientelu. Platí to i pro internet. O2 internet patří v České republice mezi vůbec nejpopulárnější a zároveň i nejdostupnější.

Nejoblíbenější O2 internet

V současné době nabízí společnost O2 několik velmi zajímavých internetových tarifů, které jsou určeny vždy pro určitou skupinu lidí. Například tarif O2 internet Optimal je vhodný pro celou rodinu. Jedná se o vůbec nejprodávanější tarif, který má O2 ve své nabídce. Za poplatek 500/ měsíc zde dostanete internet s rychlostí stahování až 16 Mb/s, rychlost pro odesílání je pak limitována 1 Mb/s. Tarif není nijak datově limitován a navíc je mimořádně spolehlivý díky kvalitě a stabilitě přenosu. Kromě O2 nabízí zajímavé tarify také společnost UPC internet.

O2 tarify pro mladé i staré

O2 samozřejmě myslí i na zákazníky, kteří mají mobilní telefony. Speciální tarif O2 kůl ocení zejména mládež, která má obvykle hluboko do kapsy a nemůže si dovolit za mobilní tarify utrácet tisíce korun. O2 kůl jim nabízí za pouhých 250 Kč měsíčně celkem 120 volných minut do všech sítí! K tomu je potřeba zmínit i to, že volání, SMS i MMS jsou za velmi příznivé ceny.

O2 myslí i na starší generaci. Tarif O2 Neon S je přímo určen seniorům. Za 300 Kč měsíčně budou moci naše babičky či dědečkové volat 80 minut zcela zdarma do všech sítí, navíc do sítě O2 i na pevné linky je volání o víkendu také zdarma.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

m1PvpW3A

úterý, 3. červen 2014
13:20

Bonjour,Je suis e0 la recherche d'un bulnogaw pour 2 personnes du 15 au 20 mars prochain.Nous sommes deux. Votre bulnogaw est-il disponible e0 ces dates ? e0 quel prix ?Et aussi, y-a-t-il un barbecue ?Merci pour votre re9ponse,Cordialement,EZ.


posted by: m1PvpW3A (rh2el5s4(a)outlook.com) [Odpovědět]