verze pro tisk

Výhodná nabídka Autopůjčovny Kroměříž

13. únor 2012

Autopůjčovna Kroměříž má jednu z nejlepších nabídek na půjčení vozu. Potřebujete-li automobil na denní dojíždění, na nákup, nebo na letní, případně zimní dovolenou, tak je pro vás nabídka Autopůjčovny Kroměříž neodolatelná.

Půjčit vůz si můžete již od 19 korun na hodinu. Ovšem záleží na délce půjčení a na tarifu, který zvolíte. Vybrat si můžete ze standartního a neomezeného tarifu. Standartní tarif je levnější, ale má omezení na počet ujetých kilometrů (v případě, že tarif přesáhnete platíte 2 koruny za každý další kilometr). Záleží jen na vašem záměru, jenž máte s půjčeným automobilem.

Autopůjčovna Kroměříž nabízí ověřený a spolehlivý vůz české automobilky. Jedná se o Škodu Felici combi 1,6 MPI, 55 kW, rok výroby 2000. Tento vůz má ve srovnání s ostatními Feliciemi nadstandartní výbavu. Chlubit se může posilovačem řízení, centrálním dálkovým zamykáním, zamykáním zpátečky, předními okénky a zrcátky v elektronice, airbagem řidiče, autorádiem a pneumatikami dle sezóny (letní, zimní). Automobil je ve velmi dobrém stavu a bez problémů prochází všemi kontrolami. Autopůjčovna Kroměříž vylepšila Felicii dálniční známkou, zaplacenou silniční daní a havarijní i povinnou pojistkou. Vše je v ceně.

Půjčení automobilu

Škodu Felicii si může půjčit každý, kdo má aspoň jeden rok řidičský průkaz, složí kauci 5 000 korun a podepíše smlouvu, ve které přebírá plnou zodpovědnost za vůz a zavazuje se dodržovat silniční předpisy i smlouvu Autopůjčovny Kroměříž (například používání automobilu pouze v České republice).

Potřebujete-li vůz, neváhejte. Škoda Felicie nabízí kufr o objemu 447 litrů. Automobil je tedy vhodný i na letní, případně zimní tuzemskou dovolenou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!