verze pro tisk

Úklidové služby OLMAN

15. říjen 2012

Odběrem služeb od společnosti OLMAN si mohou zaměstnavatelé (s více než 25 zaměstnanci v pracovním poměru) splnit svůj povinný podíl zaměstnanosti, a to pomocí tzv. náhradního plnění. Jedná se o další řešení v případě, že daná firma nemůže nebo nechce z nějakého důvodu zaměstnávat osoby zdravotně postižené. Náhradní plnění formou odběru služeb, které společnost OLMAN nabízí, můžete využít, pokud nechcete do státního rozpočtu odvádět své finance. Náhradním plněním ušetříte na odvodu a zároveň získáte perfektní služby od profesionální firmy. Optimalizujte a zefektivněte si své náklady.

Společnost OLMAN se dnes řadí mezí přední firmy svého druhu v České republice. Je schopná s přehledem pokrýt jakýkoliv rozsah a sortiment poptávky od menších zakázek, po zakázky většího objemu. Svým zákazníkům nabízí komplexní úklidové služby pro všechny typy budov, výrobních hal, provozoven, a dalších objektů spolu s jejich okolním prostranstvím. Provádí generální úklidy po různých stavebních rekonstrukcích nebo po malování. Specializují se také na různé výškové práce jako například mytí opláštění budov, střech, vnitřních konstrukcí nebo čištění okapů. Zákazník si může objednat i službu péče o zeleň v rozsahu jednorázové nebo pravidelné údržby. V zimních měsících jsou nabízeny rovněž služby spojené s odklízením sněhu a ledu, údržby komunikací, chodníků, parkovišť a dalších ploch v okolí daných objektů. Je prováděno ruční i strojní odklízení sněhu, a jeho následný odvoz.

Úklidové služby jsou prováděny vždy dle nejnovějších standardů a postupů tak, aby byla zajištěna vysoká kvalita odvedené úklidové práce. Samozřejmostí je převzetí zodpovědnosti pracovníky firmy OLMAN za tento úklid a plnění jeho četnosti dle předem sjednané dohody se zákazníkem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

dvLCpwYrK

úterý, 14. červenec 2015
01:08

Ano 30 03 12 ,Silly you for not understanding the pointetal:" in vivo living histology of the human brain cortex" can help and make prodigious progresses like confirming in living autistic persons that some parts of their cortex has a different arrangment of "layers of neurons" compared to neurotypical persons.I would bet on that -as incompetent as I am -as a future autistic lab test!Of course, it is only human to feel excluded and to feel jalous and frustrated that practiCal fMRI, NS and their fmriers friends look so more clever than us, ordinary people. But one should suffer in silence looking toward progresses in medicine.


posted by: dvLCpwYrK (iccimogk66(a)outlook.com) [Odpovědět]