verze pro tisk

Ubytování v Dýšiné patří mezi nejlevnější

11. září 2014

Při srovnání cen ubytování v Plzni a jejím okolí vychází nejlevněji ubytovna v Dýšiné. Pronájem lůžka zde totiž vychází od pouhých 130 Kč na den.

Pro dělníky i turisty za nejlepší ceny v regionu

Levné ubytování v okolí Plzně využívají především dělníci, kteří do Plzeňského kraje míří z ostatních částí republiky i z ciziny za prací. Stejně tak jej ale vyhledávají turisté, kteří sem přijíždějí poznávat památky a zajímavá místa zdejší oblasti. A je to právě Ubytovna Plzeň – Dýšina, která jim nabízí dobré podmínky za nejlepší ceny.

Jen kousek od centra Plzně

Pokud zvolíte ubytování v Dýšině, pak to máte jen kousek do Plzně, která je odtud vzdálena pouhých 6 kilometrů. Do západočeské metropole vás odveze městská hromadná doprava, Dýšinou projíždí každý den několik spojů v pravidelných intervalech. Kromě toho se nedaleko ubytovny nachází také vlaková zastávka. K objektu vede i komunikace, která plynule navazuje na silnici do Plzně i na dálnici D1.

Kvalitní zázemí

Samotná ubytovna v Dýšině vás mile překvapí důstojným zázemím. Je zde kladen velký důraz na čistotu, objekt je denně udržován, navíc je také 24 hodin denně hlídán tak, aby do něj neměli přístup nepovolané osoby.

Interiéry jsou vkusně zařízeny tak, aby plně vyhovovaly dělníkům či turistům, kteří sem zavítají. Pronájem lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích je možné zajistit na pár dní, stejně tak zde ale naleznou potřebné zázemí i ti z vás, kteří hledají ubytovnu na delší dobu.

Příjemná lokalita

Ubytování v Dýšině patří bezesporu k tomu nejlevnějšímu, které (nejen) v Plzni a okolí najdete. I při dlouhodobějším pobytu se vyplatí.

Navíc oceníte nejen příjemné zázemí, ale také poklidnou lokalitu, v níž se ubytovna nachází. V jejím těsném sousedství je místní golfový areál, nedaleko odtud je pak řeka a lesy, kde si lze odpočinout a nabrat energii.

Dýšina má solidní občanskou vybavenost, nechybí zde obchody, restaurace a bary, je tu i celkem bohatá možnost sportovního vyžití. A to i přímo v areálu ubytovny, jehož součástí je sportovní hřiště pro míčové sporty.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!