verze pro tisk

Trh poptávek: najděte pomocí poptávkového systému vhodnou firmu

23. leden 2013

Potřebujete sehnat firmu, která vám provede rekonstrukci bytu, nebo hledáte nějaké odborníky, kteří se vyznají v reklamě? Pak vám stačí vyplnit poptávkový formulář na webu TrhPoptávek.cz. Tento internetový portál nabízí zprostředkovatelské služby a poptávky zdarma. Díky němu lze najít a oslovit firmu prakticky v jakémkoliv odvětví.

Jak funguje Trh poptávek online

TrhPoptávek.cz funguje velmi jednoduše. Zprostředkovatelské služby probíhají tak, že nejprve vyplníte svoji poptávku v jednoduchém formuláři ( za tuto službu neplatíte ani korunu!). Uložená poptávka se následně rozešle všem firmám, které mají v systému nastavený odběr poptávek dané kategorie. U každé poptávky je tak důležité zadat kategorii, například inzerce aut atp. Kategorií je přitom několik desítek. Díky této zprostředkovatelské službě tak oslovíte firmy, které by vám mohly pomoci. Jejich zástupci se vám pak osobně ozvou. Výhodou je, že můžete zadat neomezené množství poptávek, přičemž samozřejmě není stanovena žádná povinnost, že byste si museli z nějaké případné nabídky povinně vybrat.

TrhPoptávek.cz eviduje velký počet firem. Databáze firem je tak velká, že máte slušnou pravděpodobnost získat kontakt na firmu, která bude schopná vaši poptávku akceptovat a splnit. Aktuálně systém eviduje již přes 140 tisíc firem, takže je rozhodně koho oslovit.

Čtyři hlavní důvody, proč využít TrhPoptávek.cz

Hlavní důvody, proč zadat poptávku přes web TrhPoptávek.cz? Zde uvádím některé z nich:

  1. Při hledání firmy ušetříte čas
  2. Poptávka vás nebude stát ani korunu
  3. Díky velkému množství firem máte velkou šanci najít vhodnou společnost či člověka, který vám pomůže
  4. Poptávky se mohou týkat prakticky jakékoliv oblasti ( od služeb, přes auto moto, poptávky stavebních prací, poptávky ubytování až po poptávky na práci apod.)

O výhodách poptávkového portálu TrhPoptávek.cz se koneckonců přesvědčte sami, stačí navštívit internetové stránky trhpoptavek.cz. Orientace na webu je velmi snadná, samotné zadání poptávky je otázkou jen několika desítek vteřin.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

V8JFQYWLJ7d

neděle, 12. červenec 2015
16:43

Ahoj, de1ve1š do IP serveru spre1vnou IP adsreu Pro jistotu, je totato IP : 93.91.250.119:37475 Pokud ti to stejně nepůjde, navštiv ne1s na našem TS ( TeamSpeak ). JInak, je možne9, že se snažedš připojit, když je server plnfd. V tom předpadě by ti to nešlo, ale to by ti mělo pse1t, že je plnfd. Ověř si ještě jednou tu IP a zkus to znovu, jinak ne1š navštiv na našem foru, nebo TS.


posted by: V8JFQYWLJ7d (h6muktdojh(a)outlook.com) [Odpovědět]