verze pro tisk

Tisk vizitek online dle vašeho návrhu

8. duben 2014

Klasické papírové vizitky jsou i v dnešní době velmi praktickou záležitostí. Tisk vizitek byste rozhodně neměli opomíjet, pokud chcete oslovit nové potencionální obchodní partnery a zákazníky. Nikdy nevíte, s kým se setkáte.

Mít po ruce nějakou tu vizitku vás nezatíží, přitom si díky ní můžete udělat dobrou reklamu. Nyní si je navíc můžete nechat udělat online, a to díky internetové služby Tisknisi.cz.

Vizitky nejvyšší kvality

Portál Tisknisi.cz nabízí tisk vizitek dle vašich vlastních návrhů a vzorů. Ty stačí jednoduše nahrát do systému, zadat objednávku a za pár dní už je máte doma. Firma vizitky tiskne na moderním ofsetovém stroji, který je umí zpravovat v nejvyšší možné kvalitě, v plnobarevném provedení. I to je důležité, každá vizitka musí být graficky dobře zpracovaná tak, aby zaujala toho, kdo ji dostane a neskončila za pár minut někde v odpadkovém koši.

Vizitky online si samozřejmě můžete zvolit i dle vzorů z galerie. Portál Tisknisi.cz jich má ve své nabídce celých 200, takže výběr je skutečně rozmanitý. Všechny vizitky se tisknou na prémiový papír, matnou křídu 350g Chorus Lux.

Výhody tisku vizitek online

Ve chvíli, kdy si objednáte více než 100 kusů vizitek, obdržíte dalších 20 ks zcela zdarma. Kromě toho máte možnost si k vizitkám pořídit také vizitkář, a to se slevou až 35%. Při objednávce nad 900 Kč pak neplatíte za dopravu. Co říkáte, není takovýto tisk vizitek výhodný?

Nezapomeňte, že vizitky jsou sice drobným, nicméně stále poměrně efektivním způsobem, jak oslovit nové klienty, obchodní partnery a obyčejné zákazníky. Podnikatel, který u sebe nemá vždy alespoň pár vizitek, jako by nebyl. Jakmile vás někdo osloví a požádá o kontakt, nemusíte hledat tužku a papír, stačí sáhnout do kapsy a vytáhnout vlastní vizitku.

Díky portálu Tisknisi.cz si nyní můžete nechat natisknout vizitky, které budou dostatečně reprezentativní. Kromě toho firma nabízí i další služby - ofsetový tisk letáků, plakátů, brožur, katalogů, kalendářů, firemních bloků a desek a dalších.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bpJYyv8DK4Hb

pondělí, 2. červen 2014
23:40

What's it take to become a sublime expunoder of prose like yourself?


posted by: bpJYyv8DK4Hb (shzxoy6dlj(a)outlook.com) [Odpovědět]

sstC8EVm

čtvrtek, 20. říjen 2016
07:12

An inetlligent answer - no BS - which makes a pleasant change


posted by: sstC8EVm (le2ikdfqrv(a)outlook.com) [Odpovědět]

On.Mrz

středa, 17. leden 2018
18:55

Velmi dobré zkušenosti z tohoto oboru mám také s portálem e-abctiskarna.cz...

Přímo vizitky: http://www.e-abctiskarna.cz/tisk/vizitky/


posted by: On.Mrz (on.mraz(a)email.cz) [Odpovědět]