verze pro tisk

Srovnání nabídek aut na novém portále Jezdite.cz

25. březen 2013

Dosluhuje vám váš starý automobil a začínáte se pomalu poohlížet po nějakém novém vozidle? Pak určitě rádi využijete služeb nového portálu Jezdite.cz, který se specializuje na srovnání aut od jednotlivých prodejců, kteří působí na tuzemském trhu.

Nová auta lze vyhledat dle mnoha kritérií

Pro porovnání aut je portál Jezdite.cz přímo ideální. Nejenže zde shromažďuje nejaktuálnější nabídky na nová auta od mnoha prodejců v České republice, ale nabízí i velmi bohatou škálu srovnání aut dle různých kritérií. Své nové auto si tak můžete vybrat například dle výbavy, pohonu atd. Jednou ze zajímavých možností je také porovnání aut podle grafiky, lépe řečeno vzhledu. V každé situaci si tak naleznete přesně takové auto, jaké si představujete, že bude za pár týdnů stát ve vaší garáži namísto toho starého.

Zajímavosti ze světa automobilového průmyslu

Portál Jezdite.cz přináší nejen zmíněné srovnání aut. Kromě této základní funkce totiž disponuje například informacemi o historii jednotlivých automobilek, které v Česku prodávají svá vozidla. Nechybí zde ani každý den aktualizované zajímavosti z automobilového světa.

Paměť pro předchozí vyhledávání

Zpět k výhodám, které porovnání aut na zmíněném webu přináší. Jakmile si zadáte nějaká kritéria, zobrazí se vám nabídky na nová auta. Abyste propříště na tento výběr nezapomněli, je tu pro vás k dispozici funkce „garáže“, která si zapamatuje vaše předchozí výběry, auta tak nebudete muset znovu vyhledávat.

Díky novému internetovému portálu Jezdite.cz si jistě velmi brzy a hlavně snadno najdete nový vůz, který nahradí vaše dosluhující auto. Portál byl spuštěn 1.1.2013. Vyzkoušejte si jej a uvidíte, že vám může být opravdu hodně nápomocen při hledání nového automobilu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!