verze pro tisk

Soukromá parkoviště investují do špičkových parkovacích systémů

8. únor 2012

Ne každý majitel osobního automobilu má vlastní garáž přímo v domě nebo parkovací místo v jeho blízkosti. V tom případě musí volit ze dvou variant. Buď se spokojí s tím, že nechá svůj vůz zaparkovaný někde na veřejném prostranství, kde je ovšem auto zcela nechráněno před vnějšími vlivy, nebo jej zaparkuje na hlídané parkoviště či do parkovacího domu.

Parkování na soukromých parkovištích a parkovacích domech je trendem poslední doby

Právě parkovací domy jsou ve větších městech stále více k vidění. Každý parkovací dům však musí zajistit svůj prostor tak, aby se do něj nedostaly cizí osoby a také aby zde neparkovaly vozy, za něž jejich majitelé nezaplatí příslušný parkovací poplatek. K tomu slouží parkovací systémy.

Parkovací systémy

Moderní parkovací systémy, které jsou dnes v parkovacích domech a na soukromých parkovištích k vidění, používají automatické pokladny a závory. Díky tomu se do objektu nemohou dostat lidé, kteří nemají parkovací kartu a nevyjedou, dokud nezaplatí příslušný poplatek za parkování. Parkovací systémy tak slouží majitelům parkovišť k jejich lepšímu monitoringu a zároveň zajišťují, že zaparkované automobily zde budou v bezpečí.

Výrobce inteligentních parkovacích systémů

Parkovací systémy s automatickými pokladnami, vjezdovými branami a závorami vyrábí v České republice společnost AUTOGARD spol. s r.o. Jedná se o systémy špičkové kvality, které jsou na velmi dobré technické úrovni a jsou naprosto spolehlivé. Kontrola pohybu vozidel a osob na parkovišti je tak mnohem přehlednější, jednodušší a také levnější, neboť zde není potřeba platit příliš mnoho personálu, který se o parkoviště stará.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!