verze pro tisk

Snadné a rychlé založení vlastní firmy? Využijte prodej ready made společností

27. prosinec 2011

Založení vlastní firmy v České republice rozhodně nepatří mezi nejlehčí a nejrychlejší úkony. Celý proces založení firmy se však dá urychlit tím, že si pořídíme ready made společnosti. Jedná se o společnosti, které byly založeny čistě za účelem prodeje zájemci o podnikání. Mají plně splacen základní kapitál a jsou ihned připraveny pro to, aby jejich majitelé mohli začít podnikat. Ready made společnosti jsou bez jakékoliv předchozí historie, po převodu tak nehrozí, že by se jejich nový majitel dozvěděl o závazcích či dluzích, které je nutné plnit.

Co vše zahrnuje prodej ready made společnosti

Prodej ready made společností je snadným způsobem, jak získat vlastní firmu, aniž bychom museli dlouze zařizovat všechny nezbytné náležitosti. Prodej ready made společnosti v sobě zahrnuje mimo jiné výdaje, které souvisejí se samotným vznikem a založením společnosti a jejím zápisem do obchodního rejstříku, dále pak také převod obchodního podílu společnosti na kupujícího, odvolání stávajícího jednatele a jmenování nového, předání všech potřebných dokumentů společnosti ve stejnopise a garanci o bezdlužnosti společnosti.

Ready made společnosti se dají pořídit již od 25.000 Kč

Ready made společnosti se dají pořídit za velmi výhodné ceny. Prodej společnosti s.r.o. probíhá již od 25.000 Kč. Kromě ready made s.r.o. jsou na prodej i akciové společnosti.

V době, kdy většina lidí nemá čas na vyřizování běžných záležitostí, natož aby běhala po úřadech a vyřizovala si založení vlastní společnosti, je možnost nákupu ready made s.r.o. či a.s. velmi výhodnou alternativou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!